reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale, tajemnice i emocje w październiku w AXN

dodano: 2023-10-12 00:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Nowe zagadki, nowe tajemnice, nowe emocje w październiku br. w stacji AXN. Kultowy zespół kryminologów z Las Vegas; polscy policjanci pracujący pod przykrywką, rozpracowując grupy przestępcze z pierwszych stron gazet; lekarz, który uciekł z rodzinnej Syrii do Kanady, walczący o powrót do zawodu w nowym kraju oraz aminowana animowana rozrywka na halloween. Jak zapowiada nadawca, jesień br. na kanale AXN upłynie pod znakiem seriali „Przykrywkowcy. Podwójna gra” (sezon 1.), „Nowe życie” (sezon 2.) i „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (sezony 4. i 5.) oraz premiery filmu „Straszny dom”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2023 roku w ofercie kanału AXN:

Serial „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” przedstawia trudną i odpowiedzialną pracę techników policyjnych pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Las Vegas. Łapią oni przestępców wnikliwie badając wszystkie ślady zostawione na miejscu zbrodni, bo to od nich zależy wynik śledztwa. Kierownikiem zespołu pracującego na nocną zmianę jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, ex-striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, obaj kawalerowie, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny, i kapitan Jim Brass z Wydziału Zabójstw, który wcześniej był szefem nocnej zmiany. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner doktor David Robbins i sierżant O'Riley. Premiera czwartego sezonu serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” odbyła się w czwartek, 28 września br. o godzinie 19:10. Premiera piątego sezonu serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” odbędzie się w piątek, 13 października br. o godzinie 20:05. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku w godzinach 19:05 i 20:05 w stacji AXN (więcej tutaj).

W serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra” widzowie zobaczą kulisy pracy polskich policjantów pod przykryciem. Jego bohaterowie odnoszą sukcesy w walce ze zorganizowaną przestępczością, przenikając do gangów i mafijnych struktur. Wszyscy żyją na krawędzi. To hermetyczna grupa, która nie dopuszcza do siebie ludzi z zewnątrz. Jednak Sylwestrowi Latkowskiemu udało się zdobyć ich zaufanie i nakręcić ten serial. Jak zapewnia nadawca, to pierwszy dokumentalny obraz tak głęboko wchodzący w świat operacji specjalnych. Nikt do tej pory jeszcze nie pokazał kulis. Nowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra” emitowane są w każdy poniedziałek o godzinie 22:00 na kanale AXN (więcej tutaj).

„Nowe życie” to serial opowiadający historię Bashira Hameda (w tej roli Hamza Haq), lekarza pogotowia ratunkowego i uchodźcę z Syrii. Jego nowym domem zostaje Kanada. W Toronto stara się ułożyć życie na nowo, ale powrót do ukochanego zawodu nie jest łatwy. Dzięki swojemu oddaniu i bohaterskiej postawie trafia do najlepszego szpitala w mieście. Zaczyna praktykę na oddziale ratunkowym obok świetnych lekarzy: Magalie Leblanc „Mags” (Laurence Leboeuf), Jeda Bishopa (John Hannah) i Theo Huntera (Jim Watson). W drugim sezonie Bash będzie musiał zmierzyć się z przeszłością, gdy w jego życiu pojawi się dawna ukochana. Premiera drugiego sezonu serialu „Nowe życie” odbędzie się w środę, 18 października br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki emitowane będą w środy o godzinie 22:00 w stacji AXN (więcej tutaj).

„Straszny dom” to animowana komedia, w której trójka dzieciaków ma okazję przeżyci największą przygodę życia. Dwunastoletni DJ i jego przyjaciel Serdel wciąż myślą o tym, że po drugiej stronie ulicy, w domu starego pana Nebbercrackera, dzieje się coś dziwnego. DJ widzi, jak ponuro wyglądający dom połyka wszystko, co znajdzie się w jego pobliżu - zabawki, zwierzęta a nawet ludzi. Chłopcy wiedzą, iż okolicznym mieszkańcom zagraża wielkie niebezpieczeństwo, zwłaszcza, że nadchodzi Halloween i wiele dzieci zapuka do drzwi tajemniczego domu, prosząc o słodycze. DJ i Serdel próbują ostrzec dorosłych. Premiera filmu „Straszny dom” odbędzie się w sobotę, 28 października br. o godzinie 11:00 na kanale AXN.
 
Plakat promujący emisję serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Plakat promujący emisję serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Bohaterowie serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Bohaterowie serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Bohaterowie serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Bohaterowie serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Bohaterowie serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Bohaterowie serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Sylwester Latkowski w serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska
Sylwester Latkowski w serialu „Przykrywkowcy. Podwójna gra”, foto: Canal+ Polska


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 250 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...