reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wieczór wyborczy na antenach Polskiego Radia

dodano: 2023-10-13 21:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polskie Radio/satkurier.pl

Polskie Radio Rozgłośnie Polskiego Radia - Jedynka Polskie Radio, Trójka Polskie Radio i Polskie Radio - zapraszają słuchaczy na „Wieczór wyborczy Polskiego Radia”. Jego gospodarzami będą Magdalena Złotnicka, Krzysztof Świątek i Paweł Zieliński. Wieczór wyborczy poprzedziła debata wyborcza „Najważniejsze wybory 2023”, zorganizowana wspólnie przez dziennik „Super Express” (Grupa ZPR Media) i Polskie Radio 24. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

Polskie Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 15 października br. w studiu Polskiego Radia 24 na „Wieczorze wyborczym Polskiego Radia” spotkają się politycy, publicyści i eksperci, którzy na bieżąco komentować będą wyniki wyborów oraz wyniki referendum ogólnopolskiego. Wieczór poprowadzą Magdalena Złotnicka, Krzysztof Świątek i Paweł Zieliński. Transmisja ze studia Polskiego Radia 24 od godziny 20:30 na antenie Polskiego Radia 24.

Jak zapowiada nadawca, rozmowy z politykami, politologami i publicystami, łączenia „na żywo” ze sztabami wyborczymi i korespondentami na całym świecie, transmisje przemówień liderów ugrupowań politycznych, komentarze na gorąco - oto, co czeka słuchaczy wieczoru wyborczego Polskiego Radia w niedzielny wieczór, 15 października br.

Gospodarzami wieczoru wyborczego Polskiego Radia będą Magdalena Złotnicka, Krzysztof Świątek i Paweł Zieliński.

Transmisja na antenie Polskiego Radia 24 od godziny 20:30 do godziny 1:00.

Na antenach Jedynki Polskiego Radia i Trójki Polskiego Radia łączenia z „Wieczorem wyborczym Polskiego Radia” organizowanym przez Polskie Radio 24.

Wieczór wyborczy Polskiego Radia 24 poprzedziła debata wyborcza „Najważniejsze wybory 2023”, organizowana wspólnie z „Super Expressem” (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).

„Wieczór wyborczy Polskiego Radia” - emisja w niedzielę, 15 października 2023 roku w Jedynce Polskim Radiu, Trójce Polskim Radiu i Polskim Radiu 24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...