reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Super Rolnicy” - finał na kanale TTV

dodano: 2023-10-14 15:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TTV „Super Rolnicy” W sobotę, 14 października br. o godz. 22:00 na kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 7. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Super Rolnicy”. Będzie to finał. Jego gospodarzem jest Konrad Mariański („Gogglebox. Przed telewizorem” i „99 - gra o wszystko” w TTV). Program oparty jest na brytyjskim formacie „The Fast and Farmer(ish)”, za dystrybucję którego odpowiada Entertainment One, a polską wersję wyprodukowała firma Mass Koncept. Widowisko mogą również oglądać użytkownicy serwisu VOD Player. Kto zaorze konkurencję?

TTV „Super Rolnicy” pojazd maszyna wóz traktor


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 14 października br. o godzinie 22:00 na kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo siódmy odcinek pierwszego sezonu programu „Super Rolnicy”. Starcie ostateczne. Traktor Fighters vs Władcy O-Ringów. Kto wygra program?

W programie wystąpiły: drużyna z numerem startowym 1 - Unia Szwagrów (Krzysztof i Krzysztof) z Łask w województwie mazowieckim, 2 - Młode Byki (Radosław i Jakub) z Zabardowic w województwie dolnośląskim, 3 - Traktor Fighters (Mateusz i Łukasz) z Kruszyny w województwie śląskim, 4 - Para z Hektara (Agata i Mateusz) z Rzemieniewic w województwie kujawsko-pomorskim, 5 - Władcy O-Ringów (Piotr i Paweł), 6 - Agro Bracia (Mateusz i Wojciech) z Witoldowa w województwie lubelskim (więcej tutaj).

W roli prowadzącego widzowie zobaczyli znanego z formatów „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj) czy „99 - gra o wszystko” (więcej tutaj), Konrada Mariańskiego.
 
Uczestnicy programu „Super Rolnicy”, foto: Warner Bros. Discovery
Uczestnicy programu „Super Rolnicy”, foto: Warner Bros. Discovery


„Super Rolnicy” - sezon 1., emisja w soboty o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...