reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Super Express” z programem „Debata o Polsce”

dodano: 2023-10-22 08:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

„Super Express” „Debata o Polsce” W niedzielę, 22 października br. o godz. 18:00 dziennik „Super Express” (Grupa ZPR Media) zaprasza na program „Debata o Polsce”. Poprowadzi go Jan Złotorowicz („Raport Złotorowicza”), a udział wezmą w nim przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych, które dostały się do nowego Sejmu, i przedstawiciel Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Program będzie dostępny na stronie internetowej se.pl i na profilach „Super Expressu” w serwisie YouTube i na portalu Facebook. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbyły się w niedzielę, 15 października br. („Najważniejsze wybory 2023”/Polskie Radio 24 i „Polacy wybrali. Wieczór wyborczy z Super Expressem”).

„Super Express” „Debata o Polsce”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W „Debacie o Polsce” - którą w niedzielę, 22 października br. o godzinie 18:00 organizuje „Super Express” - udział wezmą przedstawiciele komitetów wyborczych, które dostały się do nowego Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, oraz przedstawiciel Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W debacie wezmą udział: Dorota Olko - Nowa Lewica, Marcin Przydacz, szef Biura Polityki Międzynarodowej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Marek Jakubiak - sekretarz generalny Kukiz '15, Zjednoczona Prawica, Grzegorz Napieralski - Koalicja Obywatelska, Miłosz Motyka - Polskie Stronnictwo Ludowe, Trzecia Droga, Przemysław Wipler - Konfederacja. Debatę będzie można obejrzeć „na żywo” na kanale „Super Expressu” w serwisie YouTube, na profilu „Super Expressu” na portalu społecznościowym Facebook, a także na stronie internetowej se.pl.

W czasie debaty uczestnicy będą odpowiadali na pytania od widzów, którzy wcześniej mieli możliwość ich nadesłania. Debatę poprowadzi pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Super Expressu” Jan Złotorowicz (prowadzący „Raport Złotorowicza”). - Nie zabraknie pytań o kształt przyszłego rządu, współpracę z prezydentem i pierwsze posiedzenie Sejmu. Będzie merytorycznie, ale emocji z pewnością nie zabraknie - zapowiadają organizatorzy.

Przypomnijmy, że w czasie kampanii wyborczej „Super Express” zaprosił widzów na debaty wyborcze „Najważniejsze wybory 2023” (w tym jedną zorganizowaną wspólnie z Polskim Radiem 24 - więcej tutaj) i wieczór wyborczy „Polacy wybrali. Wieczór wyborczy z Super Expressem” (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbyły się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).

„Debata o Polsce” - emisja w niedzielę, 22 października 2023 roku o godz. 18:00 na stronie internetowej se.pl i na profilach „Super Expressu” w serwisie YouTube i na portalu Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...