reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wystartowała telewizja o wodzie

dodano: 2023-11-14 10:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz

iVodárenství TV 13 listopada br. nadawanie w Czechach rozpoczęła telewizja o wodzie. Kanał o nazwie iVodárenství TV jest pierwszą i jedyną czeską telewizją w pełni poświęconą wszystkim tematom związanym z wodą. iVodárenství TV nadaje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamierza oferować widzom szeroką gamę programów informacyjnych i edukacyjnych na temat wody i wszelkich jej form.

iVodárenství TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
iVodárenství TV nie jest przeznaczona wyłącznie dla zarządców i ekspertów ds. gospodarki wodnej. - Nasze programy mają na celu przybliżenie społeczeństwu świata gospodarki wodnej i wody oraz oferowanie ciekawych treści dla różnych grup wiekowych i grup zainteresowań - powiedział Pavel Hájek, założyciel iVodárenství TV.

Telewizja o wodzie regularnie emituje wiadomości o czeskiej branży wodnej oraz wywiady z czołowymi ekspertami w dziedzinie gospodarki wodnej. W ramówce iVodárenství TV widzowie znajdą także programy dokumentalne dotyczące uzdatniania wody pitnej i procesów oczyszczania ścieków oraz prezentacje ciekawostek technicznych związanych z wodą i gospodarką wodną.

Telewizja przygotowuje także kilka seriali dokumentalnych o zabytkowych wodociągach oraz unikalnych budynkach i technologiach wodociągowych. Poszczególne serie będą sukcesywnie wprowadzane do ramówki w nadchodzących miesiącach. Telewizja o wodzie emituje już treści edukacyjne i rozrywkowe dla najmłodszych widzów, skupiające się na znaczeniu i ciekawostkach związanych z wodą.

Według autora projektu wszystkie programy pojawiające się w ramówce można scharakteryzować hasłem: „Woda jest tym, co nas łączy - woda to życie”.
 
Przekaz iVodárenství TV

iVodárenství TV - dostępność kanału

Widzowie w Czechach mogą odbierać iVodárenství TV na klasycznej antenie naziemnej w ramach regionalnego multipleksu 11 (RS11) ze wszystkich lokalizacji, z których nadaje (17 nadajników, ich lista znajduje się poniżej w tym artykule). Zasięg tego MUX-u nie obejmuje przygranicznych terenów Polski.

Ponadto widzowie w Czechach mogą oglądać iVodárenství TV za pośrednictwem telewizji kablowej, IPTV i OTT, a także w aplikacji Zdarma TV na smartfony i tablety.
 
Nadajnik Kanał Polaryzacja Moc ERP [kW]
Beroun - wieża ciśnień 27 H 0,031
České Budějovice - komin 41 H 0,1
Havlíčkům Brod - komin 38 H 0,031
Humpolec - komin 33 H 0,031
Jihlava - Hosov 36 H 1
Kladno 29 H 0,031
Nové Město na Moravě 37 H 0,031
Pacov 38 H 0,031
Pelhřimov - Polní dvůr 36 H 0,1
Plzeň - Sytná 47 H 1
Praha - Děvín 27 H 1
Tábor - cegielnia 36 H 0,1
Teplice - wieża ciśnień 27 H 0,316
Třebíč 27 H 1
Velké Meziřící 25 H 0,031
Ždář nad Sázavou 38 H 0,031
Zlín - Malenovice 34 H 0,1

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...