reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nadchodzi Eska2. Jak mogłoby wyglądać logo?

dodano: 2023-11-22 14:17 | aktualizacja: 2023-11-22 17:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Radio Eska Podmiot należący do Grupy ZPR Media, w ramach której działają rozgłośnie radiowe Eska, Eska Rock, Radio Plus, Radio VOX FM i Radio SuperNova, prowadzi wśród internautów ankietę dotyczącą wyglądu logo Eska2. Zadaniem jest wskazanie, który projekt spośród zaprezentowanych podoba się najbardziej. Zamieszczamy kilka z nich.

Projekty logo Eska 2, źródło: Grupa ZPR Media
Projekty logo Eska 2 satkurier.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marka radiowa SuperNova zostanie zastąpiona projektem Eska2, poinformował w październiku br. „Presserwis”. Nadawca czekał jeszcze na zielone światło od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. 22 listopada br. KRRiT poinformowała, że rozstrzygnęła wniosek w sprawie zmiany nazw programów w koncesjach udzielonych spółce International Communication. Nowa Eska2 dołączy do stacji Eska i Eska Rock z tej samej rodziny.

Co ciekawe, będzie to kolejna w ostatnim czasie zmiana nazwy tej rozgłośni. 5 maja 2021 roku SuperNova zastąpiła Radio WAWA. SuperNova nadaje dziś w 15 miastach: w Warszawie, Ostrołęce, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Opolu, Trzebnicy, Nowym Sączu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Koninie oraz w Kielcach.

W ankiecie padło jeszcze pytanie, co by się sądziło o stacji radiowej grającej muzykę podobną do Eski, oraz drugie pytanie - podobną do Eski, ale z muzyką tylko zagraniczną.

Dodajmy, że tworzenie w Polsce stacji radiowej z muzyką wyłącznie zagraniczną jest niemożliwe, bo zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, nadawcy programów radiowych muszą przeznaczać co najmniej 33 proc. miesięcznego czasu nadawania w programie utworów słowno-muzycznych na utwory, które są wykonywane w języku polskim, z tego co najmniej 60 proc. w godzinach 5-24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...