reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Top Gear nie powróci na antenę BBC

dodano: 2023-11-22 12:47
autor: Jan Borejko | źródło: BBC

BBC Brit „Top Gear” BBC oficjalnie ogłosiło, że jej flagowy program motoryzacyjny, Top Gear, nie powróci na antenę w najbliższym czasie po tym, jak prezenter Freddie Flintoff uległ poważnemu wypadkowi, który doprowadził do wstrzymania produkcji ostatniego serialu. Top Gear, który przez lata był bardzo pewnym elementem programów BBC - także w Polsce, nagle kończy swoją działalność. Stacja wydała oświadczenie, w którym informuje, że postanowiła „wstrzymać emisję brytyjskiego programu w najbliższej przyszłości".

BBC (Top Gear)
Top Gear BBC wybuch 2023 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W oświadczeniu BBC stwierdziło:

- Biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności, BBC zdecydowało o wstrzymaniu emisji brytyjskiego programu w dającej się przewidzieć przyszłości. BBC pozostaje zaangażowana w sprawy Freddiego, Chrisa [Harrisa] i Paddy’ego [McGuinnessa], którzy od 2019 roku odgrywają kluczową rolę w renesansie serialu, i nie możemy się doczekać nowych projektów realizowanych z każdym z nich. W najbliższej przyszłości będziemy mieli więcej do powiedzenia na ten temat. Wiemy, że przerwa w serialu będzie rozczarowującą wiadomością dla fanów, ale jest to słuszna decyzja.

- Ta przerwa nie ma wpływu na całą pozostałą działalność Top Gear , w tym na formaty międzynarodowe, cyfrowe, czasopisma i licencje – dodał nadawca.


Jeden z prowadzących Top Gear uległ wypadkowi w trakcie kręcenia jednego z odcinków.

13 grudnia 2022 roku Andrew "Freddie" Flintoff doznał poważnych obrażeń na torze w Dunsfold, prowadząc trójkołowego Morgana Super 3, wpadł przy dużej prędkości w poślizg i dachował. Pojazd był bez dachu, więc Flintoff po dachowaniu odniósł poważne obrażenia twarzy i żeber. 

Po wypadku Flintoffa, w wyniku którego były gracz krykieta doznał obrażeń zmieniających życie, BBC przeprosiła i osiągnęła z nim ugodę finansową, której wartość szacuje się na 9 mln GBP.

Źródło: bbc.com  bbc.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...