reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




24-26.11 Nietypowe transmisje piłkarskie

dodano: 2023-11-23 11:16 | aktualizacja: 2023-11-24 14:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

płonąca piłka nożna Wracamy z naszą weekendową rozpiską nietypowych transmisji piłkarskich w telewizji i serwisach streamingowych. Obejmuje ona męskie ligi piłkarskie, głównie niszowe - zarówno te, które można oglądać na polskich kanałach telewizyjnych (np. Polsat Sport i Sportklub) i na kanałach FTA z satelity (np. CBC Sport i TRT Spor), jak i te transmitowane bezpłatnie w internecie, np. na YouTubie czy w usłudze streamingowej OneFootball.

piłka nożna futbol ogień


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedstawiamy plan transmisji na weekend 24-46 listopada br. obejmujący takie ligi piłkarskie, jak:
japońską J1 League, południowokoreańską K League 1, saudyjską Roshn Saudi League, azerbejdżańską Misli Premyer Liqası, słowacką Niké Ligę, turecką Trendyol 1. Lig (2. poziom), duńską 3F Superligę, marokańską Botola Pro D1 INWI, słoweńską Prvą Ligę Telemach, indyjską Indian Super League, północnoirlandzką Sports Direct Premiership, holenderską Eredivisie, austriacką Admiral Bundesligę, czeską Fortuna:Ligę, szwajcarską Credit Suisse Super League, szkocką Cinch Premiership, norweską Eliteserien, grecką Super League Ellada i brazylijską Brasileirão Assaí.

Osobne rozpiski na satkurier.pl można znaleźć dla: angielskiej Premier League i Sky Bet Championship, hiszpańskiej LaLiga EA Sports i LaLiga HyperMotion, niemieckiej Bundesligi, 2. Bundesligi, 3. Ligi i Regionalligi, polskiej PKO BP Ekstraklasy i Fortuna 1. Ligi, francuskiej Ligue 1 Uber Eats oraz włoskiej Serie A.

Zachęcamy też do zaglądania do codziennie publikowanych rozpisek z cyklu „Sport w polskiej TV” oraz do działu „Futbol w TV”.

 
 
Plan transmisji:

24 listopada (piątek)

11:00 J1 League: Yokohama F. Marinos - Albirex Niigata, YouTube J.League International

11:30 K League 1: Incheon United - Ulsan Hyundai, OneFootball

16:00 Roshn Saudi League: Al Ettifaq - Al Ittihad, Polsat Sport Premium 1, Persiana Sports (52°E - FTA)

17:00 Misli Premyer Liqası: Sabah FK - Qarabağ FK, CBC Sport (46°E - FTA)

17:30 Niké Liga: MFK Ružomberok - AS Trenčín, OneFootball

18:00 Trendyol 1. Lig: Sakaryaspor - Erzurumspor FK, TRT Spor (42°E - FTA)

18:30 Roshn Saudi League: Al Nassr - Al Okhdood, Polsat Sport Premium 1, Persiana Sports (52°E - FTA)

19:00 3F Superliga: Hvidovre IF - Vejle BK, OneFootball

19:00 Botola Pro D1 INWI: UTS Union Touarga Sport - Fath Union SportArryadia (13°E - FTA)

25 listopada (sobota)

8:30 K League 1: FC Seoul - Suwon Bluewings, OneFootball

11:00 Misli Premyer Liqası: Səbail FK - PFK Kəpəz, CBC Sport (46°E - FTA)

11:30 Trendyol 1. Lig: Teksüt Bandırmaspor - Astor Enerji Şanlıurfaspor, TRT Spor (42°E - FTA)

11:30 Trendyol 1. Lig: Bodrum FK - Adanaspor, TRT Avaz (19,2°E - FTA)

13:00 Prva Liga Telemach: NK Rogaška - NK Domžale, Sportklub

13:00 Indian Super League: Chennaiyin FC - East Bengal, OneFootball

13:00 Misli Premyer Liqası: Qəbələ İK - Turan Tovuz, CBC Sport (46°E - FTA)

14:00 Trendyol 1. Lig: Ümraniyespor - Boluspor, TRT Spor (42°E - FTA)

15:00 Niké Liga: MŠK Žilina - FC Košice, OneFootball

15:00 Niké Liga: MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava, OneFootball

15:00 Niké Liga: MFK Skalica - MFK Dukla Banská Bystrica, OneFootball

15:00 Niké Liga: DAC 1904 - FC ViOn, OneFootball

15:30 Indian Super League: Kerala Blasters - Hyderabad FC, OneFootball

16:00 Sports Direct Premiership: Linfield FC - Ballymena United, OneFootball

16:00 Sports Direct Premiership: Coleraine - Carrick Rangers, OneFootball

16:00 Sports Direct Premiership: Cliftonville FC - Crusaders FC, OneFootball

16:30 Eredivisie: Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

17:00 Admiral Bundesliga: Red Bull Salzburg - TSV Hartberg, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: SK Sturm Graz - SC Austria Lustenau, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: LASK - WSG Tirol, OneFootball

17:00 Trendyol 1. Lig: Bitexen Giresunspor - Kocaelispor, TRT Spor (42°E - FTA)

18:00 Fortuna:Liga: SK Slavia Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Box Go

18:00 Credit Suisse Super League: FC Zürich - BSC Young Boys, OneFootball

18:00 Credit Suisse Super League: FC Luzern - FC Winterthur, OneFootball

18:45 Eredivisie: FC Twente - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 2

18:45 Sports Direct Premiership: Loughgall - Dungannon Swifts, OneFootball

19:00 Roshn Saudi League: Al Ahli - Al Shabab, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Box Go

19:00 3F Superliga: Viborg FF - FC Kopenhaga, OneFootball

20:30 Credit Suisse Super League: Yverdon Sport - FC Lugano, OneFootball

21:00 Eredivisie: Ajax Amsterdam - Vitesse, Polsat Sport News

26 listopada (niedziela)

6:00 J1 League: Vissel Kobe - Nagoya Grampus, YouTube J.League International

6:00 J1 League: Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka, YouTube J.League International

6:00 J1 League: FC Tokyo - Consadole Sapporo, YouTube J.League International

11:30 Trendyol 1. Lig: Ahlatcı Çorum FK - Altay, TRT Spor (42°E - FTA)

12:30 Misli Premyer Liqası: Neftçi - Araz-Naxçıvan, CBC Sport (46°E - FTA)

13:00 Cinch Premiership: Aberdeen FC - Rangers FC, Polsat Sport Extra

14:00 3F Superliga: FC Nordsjælland - AGF, OneFootball

14:00 Trendyol 1. Lig: Eyüpspor - Manisa FK, TRT Spor (42°E - FTA)

14:15 Credit Suisse Super League: Lausanne-Sport - FC Stade Lausanne-Ouchy, OneFootball

14:30 Admiral Bundesliga: Wolfsberger AC - FK Austria Wiedeń, OneFootball

14:30 Admiral Bundesliga: SCR Altach - Austria Klagenfurt, OneFootball

15:00 Misli Premyer Liqası: Sumqayıt - Zirə, CBC Sport (46°E - FTA)

15:30 Indian Super League: NorthEast United - Bengaluru FC, OneFootball

16:00 3F Superliga: Randers FC - OB, OneFootball

16:30 Credit Suisse Super League: Servette FC - Grasshopper Club Zürich, OneFootball

16:30 Credit Suisse Super League: FC Basel - FC St.Gallen 1879, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: SK Rapid - FC Blau-Weiß Linz, OneFootball

17:00 Eliteserien: Aalesund - Viking, OneFootball

17:00 Eliteserien: Brann - Bodø/Glimt, OneFootball

17:00 Eliteserien: HamKam - Vålerenga, OneFootball

17:00 Eliteserien: Lillestrøm - Odd, OneFootball

17:00 Eliteserien: Rosenborg - Strømsgodset, OneFootball

17:00 Eliteserien: Sarpsborg 08 - Molde, OneFootball

17:00 Eliteserien: Stabæk - Sandefjord, OneFootball

17:00 Eliteserien: Tromsø - Haugesund, OneFootball

17:00 Trendyol 1. Lig: Göztepe - Tuzlaspor, TRT Spor (42°E - FTA)

17:30 Niké Liga: FK Železiarne Podbrezová - FC Spartak Trnava, OneFootball

18:00 Fortuna:Liga: AC Sparta Praga - FC Zlín, Polsat Sport Premium 3 PPV

18:00 3F Superliga: Lyngby BK - Brøndby IF, OneFootball

19:30 Super League Ellada: Aris FC - Panathinaikos FC, Sportklub

20:00 Brasileirão Assaí: Botafogo FR - Santos FC, Polsat Sport Premium 1

22:30 Brasileirão Assaí: Fortaleza EC - Palmeiras, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Piłka nożna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...