reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 25.11.2023

dodano: 2023-11-24 15:24 | aktualizacja: 2023-11-24 20:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga EA Sports: Rayo Vallecano - FC Barcelona. Transmisja live z Pucharu Świata w Ruce tylko w TVN i Eurosporcie. Transmisja meczu PKO BP Ekstraklasy Legia Warszawa - Warta Poznań w technologii 4K.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Rayo Vallecano - FC Barcelona
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Warta Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - RC Lens
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Warta Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Chelsea FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Getafe CF - UD Almería
Komentarz: Cezary Olbrycht, Jakub Kręcidło

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Atlético Madryt - RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Warta Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - Olympique Marsylia
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana Calcio - SS Lazio
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Valencia CF - Celta Vigo
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - RC Lens
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana Calcio - SS Lazio
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - RC Lens
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs skoków

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

14:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

20:00 Snooker: UK Championship:
Dzień 1
 
Eurosport 2

09:30 Wyścigi motocyklowe: Supercross, Grand Prix Australii:
Zawody

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym mężczyzn

14:00 Snooker: UK Championship:
Dzień 1
 
Fightklub

17:00 Boks: Gala, Kempton Park: 
Kevin Lerena - Senad Gashi

21:00 Sporty walki: 8TKO Enfusion:
Gala
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna

19:00 Sporty walki: Cage Warriors 164:
Reece McEwan - Liam Gittins

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Banco di Sardegna Sassari - Givova Scafati Basket
 
Polsat Sport Premium 2

08:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
3. sesja treningowa

09:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
3. sesja treningowa

10:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
3. sesja treningowa

10:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
1. sesja kwalifikacyjna

11:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
2. sesja kwalifikacyjna

12:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
1. sesja kwalifikacyjna

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
2. sesja kwalifikacyjna

13:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
1. sesja kwalifikacyjna

14:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
2. sesja kwalifikacyjna

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
Sprint

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Excelsior - Feyenoord Rotterdam

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente - PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice


 
Polsat Sport Premium 4

19:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Ahli - Al Shabab


 
Polsat Sport

05:50 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Program krótki solistek

07:45 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Ceremonia dekoracji

09:10 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Program krótki par sportowych

10:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Ceremonia dekoracji

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Program krótki solistów

13:25 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Ceremonia dekoracji

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE GiEK Skra Bełchatów - Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Barkom Każany Lwów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - KGHM Cuprum Lubin

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
David Benavidez - Demetrius Andrade
 
Polsat Sport Extra

10:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Szwajcaria - Włochy

14:50 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy

17:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - GKS Katowice

 
20:00 Sporty walki: Cage Warriors 164:
Reece McEwan - Liam Gittins

03:30 (so/nd) Golf: Australian PGA Championship:
Finał
 
Polsat Sport Fight

15:00 Curling: Mistrzostwa Europy: 
Szwecja - Szkocja

18:30 Sporty walki: Cage Warriors 164:
Reece McEwan - Liam Gittins

19:00 Sztuki walki: Madness Cage Fighting 8: 
Oskar Siegert - Italo "Cyborg" Julio
 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - SBV Vitesse
 
Super Polsat

20:00 Sztuki walki: Madness Cage Fighting 8: 
Oskar Siegert - Italo "Cyborg" Julio


 
Sportklub

13:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Rogaška - NK Domžale

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Zunder Palencia - Valencia Basket
 
TVN

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut


 
TVP Sport

09:30 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-17: 
Francja - Uzbekistan
Komentarz: Hubert Bugaj, Rafał Ulatowski

12:30 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Pojedyncza sztafeta mieszana
Komentarz: Piotr Sobczyński

12:30 Piłka nożna, 2. liga: [tylko w tvpsport.pl]
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca

13:30 Szachy: Superliga Rapid:
Finały
Komentarz: Aleksander Roj, Arkadiusz Leniart

14:45 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta mieszana
Komentarz: Piotr Sobczyński

16:00 Piłka nożna, 2. liga: [tylko w tvpsport.pl]
KKS Kalisz – Zagłębie II Lubin

16:45 Pływanie: Mistrzostwa Polski
Dzień 3
Komentarz: Przemysław Babiarz, Tomasz Pąchalski

19:30 Boks: Wrzeciono Czasu Boxing Night (Pionki): 
Michał Soczyński - Mariano Gudino
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

11:30 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
3. sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Patryk Sokołowski

13:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - FC Nordsjælland

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
F.C. Hansa Rostock - FC St. Pauli

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Elversberg - SC Paderborn 07

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück - 1. FC Magdeburg

13:15 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Sprint
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

13:45 Dart: 2023 Players Championship:
2. runda

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Sesja kwalifikacyjna
KOmentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

14:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Alingsås

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - FC Augsburg
Komentarz: Przemysław Pozowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - SV Darmstadt 98

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - RB Lipsk
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 Rugby: Premiership Rugby:
Gloucester - Leicester Tigers

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - West Ham United
Komentarz: Adam Delimat, Radosław Przybysz 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Luton Town - Crystal Palace
Komentarz: Wojciech Piela, Jarosław Koliński 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Chelsea FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Brighton&Hove Albion 
Komentarz: Marcin Pawłowski, Dawid Szymczak 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United - AFC Bournemouth
Komentarz: Kamil Kania 

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Birmingham City - Sheffield Wednesday

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Bristol Bears

16:30 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Maccabi Tel Aviv - Zorya Luhansk

17:00 Sporty walki: Cage 60:
Gala

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Växjö - HV71

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart
Komentarz: Mateusz Borek, Piotr Majchrzak

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Boston Bruins

19:15 Sporty walki: Enfusion 130:
Gala

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

18:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
West Bromwich Albion - Ipswich Town
Komentarz: Tomasz Górski

20:00 Dart: 2023 Players Championship:
3. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - FC Schalke 04
Komentarz: Kamil Kania

20:30 PIłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Gummersbach - Flensburg-Handewitt

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Philadelphia Flyers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Calgary Flames

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Vancouver Canucks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...