reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Mafia Mamma” w stacjach Canal+

dodano: 2023-11-25 12:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Monolith Films „Mafia Mamma” W sobotę, 25 listopada br. na CANAL+ Premium wyemitowany zostanie premierowo amerykańsko-brytyjsko-włoski film „Mafia Mamma”. Producentami filmu są Cattleya, Cornerstone Films, Edver Films, Idea(L), Ingenious Media, Lipsync, New Sparta Films i Vocab Films, a dystrybutorem jest Monolith Films. Występują Monica Bellucci, Toni Collette, Sophia Nomvete, Livia De Paolis, Amanda Sthers, Yonv Joseph, Bruno Bilotta, Giulio Corso, Alessandro Bressanello, Francesco Mastroianni i Alfonso Perugini.

Monolith Films „Mafia Mamma”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „Mafia Mamma” zostanie wyemitowany premierowo w sobotę, 25 listopada br. o godzinie 21:00 w CANAL+ Premium i o godzinie 22:00 w CANAL+ 1. Tego samego dnia pojawi się premierowo w serwisie VOD CANAL+ Online. We wtorek, 28 listopada br. o godzinie 20:00 zostanie wyemitowany premierowo w CANAL+ Film.

„Mafia Mamma” to komedia gangsterska w kobiecym wydaniu. W roli głównej występuje nominowana do „Oscara”, laureatka „Emmy” i „Złotego Globu” Toni Collette („Godziny”, „Mała Miss” i „Był sobie chłopiec”), której na ekranie towarzyszą Monica Bellucci („Malèna”, „Matrix Rewolucje” i „Łzy słońca”) i Sophia Nomvete („Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”).

Kristin (w tej roli Toni Collette) to amerykańska pisarka w średnim wieku, która od pewnego czasu jest znudzona i rozczarowana swoim życiem. Nie dość, że walczy z syndromem opuszczonego gniazda po wyjeździe syna na studia, to jeszcze wyszła na jaw zdrada jej męża. Ponadto kobieta dowiaduje się o śmierci mieszkającego we Włoszech dziadka. Kiedy Kristin przyjeżdża do Kalabrii na pogrzeb, okazuje się, że zmarły był szefem lokalnej mafii, a jego ostatnim życzeniem było, by właśnie mieszkająca w Stanach Zjednoczonych Ameryki wnuczka przejęła po nim schedę.

Reżyserką filmu „Mafia Mamma” jest Catherine Hardwicke, autorami scenariusza są Debbie Jhoon i J. Michael Feldman, a za zdjęcia odpowiadał Patrick Murguia. W obsadzie znaleźli się Monica Bellucci, Toni Collette, Sophia Nomvete, Livia De Paolis, Amanda Sthers, Yonv Joseph, Bruno Bilotta, Giulio Corso, Alessandro Bressanello, Francesco Mastroianni i Alfonso Perugini (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Mafia Mamma” pojawił się w kinach w piątek, 26 maja 2023 roku (więcej tutaj).
 
Alfonso Perugini, Francesco Mastroianni, Toni Collette i Monica Bellucci na plakacie promującym kinową emisję filmu „Mafia Mamma”, foto: Monolith Films
Alfonso Perugini, Francesco Mastroianni, Toni Collette i Monica Bellucci na plakacie promującym kinową emisję filmu „Mafia Mamma”, foto: Monolith Films
Alfonso Perugini, Toni Collette i Francesco Mastroianni na plakacie promującym kinową emisję filmu „Mafia Mamma”, foto: Monolith Films
Alfonso Perugini, Toni Collette i Francesco Mastroianni na plakacie promującym kinową emisję filmu „Mafia Mamma”, foto: Monolith Films

„Mafia Mamma” - emisja w sobotę, 25 listopada 2023 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...