reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 30.11.2023

dodano: 2023-11-29 13:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Konferencji Europy UEFA: Aston Villa - Legia Warszawa. Transmisje live z Mistrzostw Świata szczypiornistek tylko w Viaplay, w tym mecz Polska - Iran. Polecamy też mecz Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych: Industria KielceHC Eurofarm Pelister.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

13:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
THW Kiel - Paris Saint-Germain Handball

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Industria Kielce - HC Eurofarm Pelister

22:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

 
Eurosport 2

19:30 Golf: PGA Tour, New Providence:
1. runda

 
Polsat Sport Premium 1

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Calcit Kamnik - SC Potsdam

20:00 Tenis: Next Gen ATP Finals:
Faza grupowa
 
Polsat Sport Premium 2

18:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Fenerbahce Stambuł - Real Madryt

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Partizan Belgrad - Panathinaikos Ateny
 
Polsat Sport Premium 3

16:00 Piłka nożna: Saudi Pro League:
Abha - Al Ahli


 
Polsat Sport Premium 4

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
VK Lvi Praga - Cucine Lube Civitanova


 
Polsat Sport

13:00 Tenis: Next Gen ATP Finals:
Faza grupowa

15:00 Tenis: Next Gen ATP Finals:
Faza grupowa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - PSG Stal Nysa

20:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Volero Le Cannet - ŁKS Commercecon Łódź

02:00 Golf: Australian Open:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
MCKiS Jaworzno - PSG KPS Siedlce
 
Polsat Sport Fight

18:00 Tenis: Next Gen ATP Finals:
Faza grupowa


 
Polsat Sport News

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
VK Lvi Praga - Cucine Lube Civitanova

20:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
SL Benfica - Gas Sales Daiko Piacenza
 
TVP Sport

15:15 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta mężczyzn

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
SK Sturm Graz - Raków Częstochowa
Komentarz: Mateusz Borek, Artur Wichniarek

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Aston Villa - Legia Warszawa
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

16:30 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Astana - Dinamo Zagrzeb

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czarnogóra - Kamerun

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Słowenia - Islandia

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Niemcy - Japonia
Komentarz: Piotr Chłystek

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Holandia - Argentyna
Komentarz: Piotr Dębowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SK Sturm Graz - Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FK TSC Bačka Topola - West Ham United
Komentarz: Wojciech Piela, Weronika Możejko

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AEK FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AC Sparta Praga - Real Betis
Komentarz: Dawid Król, Dawid Szymczak

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Atalanta BC - Sporting CP
Komentarz: Adam Delimat, Michał Borkowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Maccabi Haifa - Stade Rennais

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Freiburg - Olympiacos FC

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AZ Alkmaar - HŠK Zrinjski Mostar
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mariusz Moński

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
NK Olimpija Ljubljana - LOSC Lille

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
KÍ Klaksvík - ŠK Slovan Bratysława

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
KAA Gent - Zoria Ługańsk

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Ballkani - Viktoria Pilzno

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Bodø/Glimt - FC Lugano

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Beşiktaş JK - Club Brugge

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
HJK Helsinki - Aberdeen FC

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Polska - Iran
Komentarz: Mateusz Juza, Robert Lis

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Węgry - Paragwaj

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Francja - Angola
Komentarz: Krzysztof Bandych

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czechy - Kongo

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympique Marseille - AFC Ajax
Komentarz: Tomasz Górski, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Liverpool FC - LASK
Komentarz: Kamil Kania, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Servette FC - AS Roma
Komentarz: Michał Skiba, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
BK Häcken - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Marcin Borzęcki, Wojciech Górski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Sheriff - SK Slavia Praga

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Molde FK - Qarabağ FK

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Toulouse FC - Royale Union Saint-Gilloise

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Villarreal CF - Panathinaikos FC

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC - Aris Limassol

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Aston Villa - Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
ACF Fiorentina - KRC Genk
Komentarz: Grzegorz Milko, Aleksander Bernard

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Nordsjælland - Fenerbahçe SK
Komentarz: Filip Cieśliński, Mateusz Skwierawski

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Čukarički - Ferencvárosi TC

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Eintracht Frankfurt - PAOK FC

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Spartak Trnava - PFC Ludogorets 1945

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Breiðablik FC - Maccabi Tel Aviv

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - San Jose Sharks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Florida Panthers

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Seattle Kraken

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - New York Islanders

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Minnesota Wild

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Buffalo Sabres

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Edmonton Oilers

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Colorado Avalanche

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Dallas Stars

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Washington Capitals

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...