reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 2.12.2023

dodano: 2023-11-30 23:15 | aktualizacja: 2023-12-02 15:35
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata szczypiornistek: Polska - Japonia. Transmisje live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens - Olympique Lyon
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - ŁKS Łódź
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Radomiak Radom
Komentarz: Bartosz Gleń, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 
Girona FC - Valencia CF
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 
Real Madryt - Granada CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - ŁKS Łódź
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Radomiak Radom
Komentarz: Bartosz Gleń, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens - Olympique Lyon
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Nantes - OGC Nice
Komentarz: Piotr Glamowski, Filip Kapica

 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC - Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - Frosinone Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Alfreton Town - Walsall FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens - Olympique Lyon
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Nantes - OGC Nice
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Rayo Vallecano
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
CA Osasuna - Real Sociedad
Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Alfreton Town - Walsall FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Gillingham FC - Charlton Athletic
Komentarz: Eryk Szpruch

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic: 
FC Famalicão - FC Porto
Komentarz: Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

09:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Gallivare:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

10:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków

11:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Gallivare:
Bieg na 10 km stylem dowolnym mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 5 km kobiet

13:55 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 10 km

16:10 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Zjazd mężczyzn
Komentarz: Rafał Głowacki, Marcin Szafrański

20:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Tremblant:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

21:15 Snooker: UK Championship:
1/2 finału
 
Eurosport 2

09:40 Kombinacja norweska kobiet: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków

11:50 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Jakub Pieczatowski

18:00 Golf: Hero World Challenge:
3. runda
 
FightBox

20:30 Sporty walki: Mix Fight Gala:
Gala

 
Fightklub

02:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC 56:
Gala

 
Metro

09:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Gallivare:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Polsat Sport Premium 1

16:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Jazda po muldach

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Gioiella Prisma Taranto - Valsa Group Modena
 
Polsat Sport Premium 2

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Katowice - Arka Gdynia

19:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Estra Pistoia - Generazione Vincente Napoli Basket
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów - PGE GiEK Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Bogdanka LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Beneil Dariush - Arman Tsarukyan

04:00 (so/nd) Golf: Australian Open:
Finał
 
Polsat Sport Extra

06:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Pekin:
Big air

11:00 Snowboard: Puchar Świata, Pekin:
Big air

12:30 Snowboard: Puchar Świata, Les Deux Alpes:
Cross

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Dzień 2

18:00 Tenis: Next Gen ATP Finals:
Finał singla

20:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
 
Polsat Sport Fight

18:45 Boks: Rocky Boxing Night:
Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński


 
Polsat Sport News

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Górnik Łęczna - GKS Tychy

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce

01:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Atletico Mineiro - Sao Paulo FC
 
Super Polsat

20:00 Boks: Rocky Boxing Night:
Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński


 
Sportklub

13:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Rogaška - NK Aluminij

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Domžale - NK Radomlje

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Zaragoza - UCAM Murcia
 
TVN

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP Sport

13:00 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17: 
FINAŁ:
Niemcy - Francja

Komentarz: Aleksander Roj, Rafał Ulatowski

15:00 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Grzegorz Guzik

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2024:
Losowanie grup
Komentarz: Maciej Iwański

20:30 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 25:
Gala
Komentarz: Janusz Pindera, Kacper Bartosiak
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - SV Wehen Wiesbaden

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - Fortuna Düsseldorf

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
West Bromwich Albion - Leicester City
Komentarz: Michał Skiba

15:00 Rugby: Premiership Rugby:
Bristol Bears - Gloucester

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - 1. FC Union Berlin
 [mecz przełożony]
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Dawid Król, Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - TSG Hoffenheim
Komentarz: Dawid Król, Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - VfL Wolfsburg
Komentarz: Tomasz Górski, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Słowenia - Angola
Komentarz: Tomasz Brzozowski

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czechy - Argentyna

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Luton Town
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Sheffield United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Swansea City - Huddersfield Town

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Bath Rugby - Exeter Chiefs

17:30 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Northampton Saints

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Örebro - Skellefteå

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Kongo - Holandia

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Paragwaj - Czarnogóra

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Islandia - Francja
Komentarz: Krzysztof Bandych

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Iran - Niemcy
Komentarz: Piotr Dębowski, Jan Korczak-Mleczko

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - SV Werder Brema
Komentarz: Kamil Kania, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Everton FC
Komentarz: Adam Delimat, Maciej Łuczak

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Tampa Bay Lightning

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Polska - Japonia

Komentarz: Mateusz Juza, Robert Lis

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Kamerun - Węgry

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
HSV Hamburg - Rhein-Neckar Löwen

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - 1. FC Kaiserslautern
Komentarz: Dawid Król

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

22:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - New York Rangers

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - New York Islanders

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Detroit Red Wings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Seattle Kraken

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - St. Louis Blues

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Colorado Avalanche

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Vancouver Canucks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Washington Capitals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...