reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Canal+ z prezentami na święta [wideo]

dodano: 2023-12-01 12:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

Canal+ prezenty święta 2023 W kolejnej odsłonie świątecznych ofert CANAL+, klienci oferty satelitarnej nadal mogą skorzystać z promocji na dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietami telewizji za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące i dodatkowo mogą otrzymać w prezencie jedną z opcji dodatkowych: FilmBox, Player, Eleven Sports lub HBO Max i kanałów HBO. W przygotowanym na tę okazję spocie telewizyjnym wystąpił znany z „The Office” Dariusz Wasiak (grany przez Adama Woronowicza).

CANAL+
Canal+ prezenty święta 2023


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W kolejnej odsłonie świątecznych ofert CANAL+, klienci nadal mogą skorzystać z promocji na dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietami telewizji za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące i dodatkowo mogą otrzymać w prezencie jedną z opcji dodatkowych:
  • dostęp do FilmBox (za 0 zł przez 6 miesięcy),
  • dostęp do Player z reklamami (za 0 zł przez 6 miesięcy),
  • dostęp do Eleven Sports (za 0 zł przez 6 miesięcy),
  • dostęp do HBO Max i kanałów HBO (za 0 zł przez 4 miesiące).

Po wskazanym powyżej okresie promocyjnym z opcji dodatkowych można zrezygnować lub kontynuować korzystanie zgodnie z cennikiem określonym w warunkach promocji.
 
Źródło: CANAL+

Świąteczne promocje po raz kolejny wspiera kampania reklamowa realizowana w telewizji, social mediach i punktach sprzedaży. W nowym spocie telewizyjnym wystąpił Adam Woronowicz wcielający się w rolę Dariusza Wasiaka doskonale znanego fanom „The Office”. - Chciałbym z tego miejsca pozdrowić mojego szefa, Holca Michała, z którego jest kawał... kawał najlepszego szefa - słyszymy w reklamie.

Kreację do kampanii przygotował dział marketingu CANAL+. Za produkcję spotu (w reżyserii Piotra Onopa) odpowiadał dom produkcyjny Under Ski Tower, a media do kampanii kupiła agencja Havas Media.
 

Podane ceny pakietów zawierają rabaty: 5 zł/mies. za wyrażenie zgód marketingowych i 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność. Szczegóły w Warunkach Promocji i w FAQ na canalplus.pl i w Punktach Sprzedaży.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...