reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 8.12.2023

dodano: 2023-12-07 15:32 | aktualizacja: 2023-12-07 22:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A: Juventus FC - SSC Napoli. Transmisje live z Mistrzostw Świata szczypiornistek tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Mateusz Rokuszewski

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
Komentarz: Bartek Tomczak, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - RC Lens
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - SSC Napoli (także w 4K)
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Getafe CF - Valencia CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
SL Benfica - SC Farense
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Supergigant kobiet
Komentarz: Michał Okniański

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekini:
Program krótki solistek

15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

19:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 2
 
Eurosport 2

09:45 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Program dowolny par sportowych

13:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens:
Ski cross

14:10 Snooker: Shoot Out:
Dzień 2

19:00 Golf: Grant Thornton Ivitational:
2. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 44:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

12:40 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens:
Cross

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: 
Gioiella Prisma Taranto - Gas Sales Bluenergy Piacenza
 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona - Fenerbahce Stambuł


 
Polsat Sport Premium 3

20:10 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Olympiakos Pireus - Bayern Monachium


 
Polsat Sport Premium 4

19:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Nassr - Al Riyadh


 
Polsat Sport

09:45 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Program dowolny par sportowych

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Program krótki solistek

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Taniec rytmiczny

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Uni Opole - ŁKS Commercecon Łódź

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Energa MKS Kalisz - KS Pałac Bydgoszcz
 
Polsat Sport Extra

08:45 Skeleton: Puchar Świata, La Plagne:
1. przejazd kobiet

10:45 Skeleton: Puchar Świata, La Plagne:
2. przejazd kobiet

13:30 Skeleton: Puchar Świata, La Plagne:
1. przejazd mężczyzn

15:20 Skeleton: Puchar Świata, La Plagne:
2. przejazd mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Arriva Twarde Pierniki Toruń - Tauron GTK Gliwice

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin
 
Polsat Sport Fight

14:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals: 
Ondrej Perusic/David Schweiner - Bartosz Łosiak/Michał Bryl

19:00 Sztuki walki: Contender Fight Night 9: 
Dawid Romański - Sebastian Nowicki
 
Polsat Sport News

11:00 Golf: Alfred Dunhill Links Championship:
2. runda

16:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Tai - Al Hilal

18:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 1
 
Super Polsat

20:00 Sztuki walki: Contender Fight Night 9: 
Dawid Romański - Sebastian Nowicki


 
Sportklub

18:00 Siatkówka mężczyzn: 1. DOL: 
ACH Volley - Merkur Maribor

 
TVP Sport

11:30 Biathlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

14:30 Biathlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

17:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 4
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stefan Tuszyński
Viaplay

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Brazylia - Argentyna

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Austria - Angola

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czechy - Hiszpania
Komentarz: Krzysztof Bandych

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Korea Południowa - Francja
Komentarz: Piotr Chłystek, Jan Korczak-Mleczko

18:30 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
RB Leipzig - 1. FC Nürnberg

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - Karlsruher SC

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Wehen Wiesbaden - Eintracht Braunschweig

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt - Wetzlar

19:30 Bilard: Mosconi Cup:
Dzień 3
Komentarz: Dawid Brzeziński

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG Hoffenheim - VfL Bochum 1848
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Ukraina - Holandia
Komentarz: Grzegorz Chodkowski

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Słowenia - Norwegia
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Coventry City - Birmingham City
Komentarz: Michał Skiba

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Pittsburgh Penguins

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...