reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Kevin sam w domu” do obejrzenia w Polsacie lub Disney+

dodano: 2023-12-08 11:35 | aktualizacja: 2023-12-08 16:57
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat/Disney+/satkurier.pl

Kevin sam w domu Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a więc Kevin znowu zostanie sam w domu. Telewizja Polsat jak zwykle zaplanowała emisję tego kultowego filmu na swojej antenie. Natomiast osoby, które już teraz nie mogą doczekać się Kevina, mogą obejrzeć tę rodzinną komedię na platformie streamingowej Disney+.

20th Century Fox/Telewizja Polsat
Kevin sam w domu Telewizja Polsat 20th Century Fox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stały punkt świątecznej ramówki.
„Kevin sam w domu” to film, bez którego zarówno dzieci, jak i dorośli w naszym kraju nie wyobrażają sobie Gwiazdki. Po raz pierwszy komedia familijna emitowana była w Polsacie ponad dwie dekady temu - w grudniu 2000 roku i od razu padł rekord oglądalności: prawie 9 mln telewidzów. Odtąd co roku Kevin powraca na antenę w okresie świątecznym. Często w czasie jego poprzednich emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją telewizyjną - zarówno w grupie komercyjnej, jak i w grupie 4+, co oznacza, że po części dzięki temu filmowi widzowie tak bardzo lubią spędzać Wigilię oraz święta Bożego Narodzenia właśnie z Telewizją Polsat!

Pomysłowa walka z przestępcami.
Fabuła wielkiego przeboju jest doskonale znana, ale mimo tego widzowie co roku z chęcią śledzą zmagania ośmiolatka z dwójką mało rozgarniętych włamywaczy. W wyniku komicznego splotu okoliczności Kevin McCallister (Macaulay Culkin) zostaje na święta sam w domu, ale jego beztroski czas bez wiecznie strofującej go reszty rodziny zostaje przerwany, kiedy Harry (Joe Pesci) i Marv (Daniel Stern) chcą obrabować okazałą posiadłość. Chłopiec ma masę zabawnych pomysłów, aby zamienić dom w fortecę nie do zdobycia i tylko przestępcom nie jest do śmiechu.

Wigilijny przebój filmowy.
„Kevin sam w domu” od lat jest królem filmowego repertuaru, a w 2022 roku podczas wigilijnej kolacji jego przygody podziwiało średnio prawie 4 mln widzów. Łącznie widownia wyniosła ponad 7 mln widzów (4+). W czasie emisji tego filmu Polsat był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: ponad 31 proc. w grupie 4+ i 34,1 proc. grupie 16-59.

Gdzie i kiedy oglądać kultową komedię?
Tradycyjnie „Kevin sam w domu” w wigilijny wieczór, w niedzielę 24 grudnia o godz. 20:00. Ponowna emisja w poniedziałek 25 grudnia o godz. 16:30. Oczywiście w Polsacie. Kontynuację, czyli film „Kevin sam w Nowym Jorku”, widzowie będą mogli obejrzeć w Polsacie Film we wtorek 26 grudnia o godz. 18:35 i w czwartek 28 grudnia o godz. 15:35. Poprzednio obie te produkcje były emitowane w Telewizji Polsat na początku września br. Dodajmy, że oba filmy - „Kevin sam w domu”, jak „Kevin sam w Nowym Jorku”, można w dowolnym czasie obejrzeć na platformie streamingowej Disney+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...