reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 9.12.2023

dodano: 2023-12-08 10:53 | aktualizacja: 2023-12-09 18:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata szczypiornistek: Polska - Dania. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - AS Monaco
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Komentarz: Adam Marchliński, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

01:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: NBA In-Season Tournament: 
Los Angeles Lakers - Indiana Pacers
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Villarreal CF - Real Sociedad
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
RCD Mallorca - Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Komentarz: Adam Marchliński, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała
 
CANAL+ Sport 5

11:00 Padel: Premier Padel, Mediolan:
1/2 finału kobiet

13:00 Padel: Premier Padel, Mediolan:
1/2 finału mężczyzn

15:00 Padel: Premier Padel, Mediolan:
1/2 finału kobiet

17:00 Padel: Premier Padel, Mediolan:
1/2 finału mężczyzn

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - FC Nantes
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - Real Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - FC Nantes
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Deportivo Alavés - UD Las Palmas
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - AS Monaco
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
Vitória SC - Sporting CP
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Porto - Casa Pia FC
Komentarz: Michał Grzyb, Rafał Wyrzykowski
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Deportivo Alavés - UD Las Palmas
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - AS Monaco
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
Vitória SC - Sporting CP
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Porto - Casa Pia FC
Komentarz: Michał Grzyb, Rafał Wyrzykowski
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Zjazd kobiet

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

19:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 4

22:00 Snooker: Shoot Out:
1/4 finału

23:00 Snooker: Shoot Out:
1/2 finału

23:30 Snooker: Shoot Out:
Finał
 
Eurosport 2

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Taniec dowolny

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Program krótki solistek

13:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Östersund:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

14:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 4

20:00 Golf: Grant Thornton Ivitational:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 1

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd jedynek kobiet

12:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Jazda po muldach podwójnych

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała

17:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals, Doha:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - Sparta Rotterdam
 
Polsat Sport Premium 2

13:45 Golf: Alfred Dunhill Links Championship:
3. runda


 
Polsat Sport Premium 3

14:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
RC Toulon - Exeter Chiefs


 
Polsat Sport Premium 4

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga - FK Jablonec


 
Polsat Sport

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd jedynek kobiet

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Taniec dowolny

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Program krótki solistek

13:30 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Program krótki solistów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - PGE GiEK Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Song Yadong - Chris Gutiérrez
 
Polsat Sport Extra

07:00 Short track: Puchar Świata, Pekin:
Dzień 1

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
1. przejazd dwójek mężczyzn

15:00 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
2. przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów
 
Polsat Sport Fight

11:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals, Doha:
1/2 finału kobiet

12:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals, Doha:
1/2 finału kobiet

13:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals, Doha:
1/2 finału mężczyzn

14:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals, Doha:
1/2 finału mężczyzn

16:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals, Doha:
Mecz o 3. miejsce kobiet

17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 2

18:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals, Doha:
Finał kobiet

19:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals, Doha:
Finał mężczyzn

21:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Bristol Bears - Lyon O.U.
 
Polsat Sport News

11:00 Golf: Alfred Dunhill Links Championship:
3. runda

13:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 2

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
 
Sportklub

11:00 Żeglarstwo: SailGP, Dubaj:
Dzień 1

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Aluminij - NK Celje

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Coviran Granada - Zunder Palencia

20:00 Siatkówka kobiet: 1. DOL: 
Calcit Volley - Gen-I Volley
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

10:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, Bad Gastain:
Zawody

12:15 Biathlon: Pucharu Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

14:45 Biathlon: Pucharu Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie kobiet

17:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 5

19:30 Boks: Mistrzostwa Polski, Toruń:
Finały mężczyzn

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Pembroke Pines: 
Robeisy Ramirez - Rafael Espinoza
 
Viaplay

13:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chile - Kazachstan

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City - Aston Villa
Komentarz: Weronika Możejko

13:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Kolding IF - Brøndby IF

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - SC Paderborn 07

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - Hertha BSC
Komentarz: Kamil Kania

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sunderland AFC - West Bromwich Albion
Komentarz: Michał Skiba

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
1. FC Köln - VfL Wolfsburg

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Rumunia - Japonia
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Senegal - Czarnogóra

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Iran - Kongo

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Piotr Chłystek

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - FC Augsburg
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - SV Darmstadt 98
Komentarz: Przemysław Pozowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Burnley FC

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Pawłowski, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United - Brentford FC
Komentarz: Wojciech Piela, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Nottingham Forest
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Queens Park Rangers - Hull City

18:00 Hokej na lodzie:liga SHL:
Färjestad - MoDo

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Kamerun

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Serbia - Niemcy
Komentarz: Krzysztof Bandych, Jan Korczak Mleczko

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Paragwaj - Islandia

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Arsenal FC

Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - RB Lipsk
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Arizona Coyotes

19:30 Bilard: Mosconi Cup:
Dzień 4
Komentarz: Dawid Brzeziński

20;30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Erlangen - THW Kiel

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Polska - Dania
Komentarz: Mateusz Juza, Robert Lis

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chiny - Grenlandia

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Węgry - Szwecja
Komentarz: Tomasz Górski

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück - FC St. Pauli

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - New Jersey Devils

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Vegas Golden Knights

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Ottawa Senators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Nashville Predators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - New York Rangers

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Los Angeles Kings

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - St. Louis Blues

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Tampa Bay Lightning

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...