reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Play: Więcej kanałów Grupy Kino Polska

dodano: 2023-12-14 16:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Kino Polsla/Play

Grupa Kino Polska kanały Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych o kolejne kanały Grupy Kino Polska. W ofercie operatora pojawi się 9 nowych kanałów, w tym 5 z pakietu FilmBox, filmowy kanał Kino TV, jak również dokumentalny DocuBox HD, sportowy FightBox HD oraz nadający w jakości 4K FunBox UHD. Wszystkie wspomniane kanały Grupy Kino Polska zostaną udostępnione abonentom Play promocyjnie w ramach okna otwartego od 14 grudnia 2023 roku do 9 stycznia 2024 roku.

Play / Grupa Kino Polska
Play nowe kanały Grupa Kino Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach oferty Play, abonenci zyskają dostęp do bogatego pakietu kanałów Grupy Kino Polska, będącej częścią SPI International, globalnej firmy medialnej należącej do Grupy CANAL+. Kanały te uzupełnią ofertę operatora, zapewniając jeszcze szerszy dostęp do różnorodnych treści.
 

- Cieszymy się, że dzięki współpracy z Grupą Kino Polska do oferty telewizyjnej Play dołączą kolejne kanały, rozszerzając naszą usługę telewizyjną o różnorodne, wysokiej jakości programy. Bogata biblioteka filmów, seriali, dokumentów i treści sportowych, która wzbogaci naszą ofertę, doskonale wpisuje się w strategię dostarczania klientom telewizji nowej generacji. Najlepsze wrażenia z oglądania telewizji, najwyższej klasy rozrywka i wolność wyboru to filary telewizji Play - powiedziała Magdalena Zonko, kierownik zespołu pozyskiwania i zarządzania treścią w Play.

- Stale poszerzamy dystrybucję naszych kanałów, umożliwiając wybór oferowanych przez nas treści jeszcze większej grupie odbiorców. Cieszymy się, że kanały z portfolio Grupy Kino Polska dołączają do oferty kolejnego dużego operatora w kraju. Wprowadzenie ich do Play zwiększa ich dostępność i pozwala zarówno nowym, jak i obecnym abonentom na dostęp do atrakcyjnych i jakościowych treści. Jestem przekonany, że każdy z nich znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie - powiedział Jacek Koskowski, dyrektor ds. sprzedaży i dystrybucji w Grupie Kino Polska.

FilmBox to dobrze znana marka, która oferuje pięć kanałów filmowych: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse. To oferta nagradzanych filmów ze świetnymi aktorami, głośne produkcje hollywoodzkie, uznane kino europejskie, najlepsze filmy akcji, klasyka rozrywki dla całej rodziny, ciekawy wybór seriali z całego świata, a także kino artystyczne, autorskie i dzieła spoza głównego nurtu.

Użytkownicy telewizji Play będą mogli również oglądać znane filmy i seriale na kanale Kino TV. Oferta programowa obejmuje bogaty wybór popularnych evergreenów, filmów fantasy, poruszających dramatów, zabawnych komedii, kultowych horrorów, a także seriali i miniseriali.

Miłośników dokumentów z pewnością ucieszy oferta kanału DocuBox HD, prezentującego programy i seriale przyrodnicze, popularnonaukowe, historyczne i kulturalne. Dla fanów sportu nadawca oferuje FightBox HD - kanał sportowy poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. Z kolei FunBox UHD to jeden z nielicznych dostępnych w Polsce kanałów, który nadaje w jakości Ultra HD (4K). Pozwala on odkryć widzom zapierające dech w piersiach miejsca, spotkać niezwykłych ludzi i uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych.

Kanały Grupy Kino Polska będą dostępne w pakietach:
  • Kino TV – w pakiecie kanałów Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium
  • DocuBox HD – w pakiecie Dokumenty w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium
  • FightBox HD – w pakiecie Sport w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium
  • FunBox UHD – w pakiecie Lifestyle w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium
  • Kanały FilmBox – w pakiecie FilmBox


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...