reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Megogo z prawami do transmisji KSW w 10 krajach

dodano: 2023-12-15 13:45 | aktualizacja: 2023-12-15 18:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: Megogo/KSW

KSW 89 XTB logo red 360px Ukraińska platforma streamingowa Megogo z Kijowa, działająca też w Polsce, zawarła umowę, dzięki której zostanie wyłącznym nadawcą gal KSW z MMA w 10 krajach - oczywiście nie dotyczy Polski, gdzie pokazuje je Viaplay. KSW i Megogo Media Service nawiązały strategiczne partnerstwo, w ramach którego Megogo stanie się wyłącznym nadawcą wydarzeń w ramach gali XTB KSW 89 w 10 krajach: Ukraina, Azerbejdżan, Armenia, Kazachstan, Kirgistan, Mołdawia, Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan, i Gruzja.

Megogo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa będzie obowiązywać do końca 2024 roku i obejmie 12 wydarzeń, które będą odbywały się raz w miesiącu.

Już w najbliższą sobotę, 16 grudnia, rozpocznie się gala XTB KSW 89. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie obrona tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej Adriana Bartosińskiego przeciwko mistrzowi KSW w wadze piórkowej i lekkiej Salahdine Parnasse.

- Obserwujemy rozwój wydarzeń KSW w Polsce i Europie i jesteśmy pod wrażeniem jakości, zaangażowania fanów, a także fantastycznej produkcji. Jest nam niezmiernie miło ogłosić współpracę z największą europejską organizacją MMA i nie możemy się doczekać owocnej współpracy

– zauważył Wołodymyr Borovyk, dyrektor generalny i założyciel Megogo.

- Jestem podekscytowany możliwością współpracy z Megogo i możliwością transmisji wydarzeń KSW na żywo w tych regionach. Zapraszam fanów ze wszystkich tych krajów do oglądania i wspierania ich za pośrednictwem Megogo

– powiedział Martin Lewandowski, dyrektor generalny KSW.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...