reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 16.12.2023

dodano: 2023-12-15 13:50
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga EA Sports: Valencia CF - FC Barcelona. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Atlético Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Le Havre FC - OGC Nice
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Mateusz Rokuszewski

02:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Chicago Bulls - Miami Heat
Komentarz: Michał Łopaciński, Mirosław Noculak 
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Celta Vigo - Granada CF
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk

16:00 Piłka nożna: Prmeier League:
Manchester City - Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Sevilla FC - Getafe CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade de Reims
Komentarz: Tomasz Witas, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport 5

10:00 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
Finały

12:00 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
Finały

17:00 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
Finały

19:00 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
Finały
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Le Havre FC - OGC Nice
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Frosinone Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - Cagliari Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Nowomiejski

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Valencia CF - FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 2

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Le Havre FC - OGC Nice
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - Empoli FC
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade de Reims
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Frosinone Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Le Havre FC - OGC Nice
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - Empoli FC
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

9:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Bieg mężczyzn
Komentarz: Adam Probosz, Jakub Pieczatowski

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d’Isere:
Zjazd kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val Gardena:
Zjazd mężczyzn
Komentarz: Witold Domański

14:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Bieg kobiet
Komentarz: Adam Probosz, Jakub Pieczatowski

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:00 Snowboard: Puchar Świata, Cortina d’Ampezzo:
Gigant równoległy
Komentarz: Adam Probosz, Aleksandra Król-Walas

19:45 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

10:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Bieg kobiet
Komentarz: Adam Probosz, Jakub Pieczatowski

11:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Skiathlon kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Skiathlon mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

14:30 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału

19:00 Golf: The PNC Championship:
2. runda
 
FightBox

18:00 Sporty walki: National Fighting Championship 17:
Gala

 
Metro

11:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Skiathlon kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Polsat Sport Premium 1

10:15 Snowboard: Puchar Świata, Cervini:
Cross

14:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Stormers - Stade Rochelais

18:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Copper Mountain:
Big air

20:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Motor Lublin - Lechia Gdańsk
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: 
Farmitalia Catania - Valsa Group Modena

21:00 Snowboard: Puchar Świata, Copper:
Halfpipe
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Copper Mountain:
Big air


 
Polsat Sport

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd jedynek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd jedynek kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Exact Systems Hemarpol Częstochowa - KGHM Cuprum Lubin

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 296:
Leon Edwards - Colby Covington
 
Polsat Sport Extra

05:30 Short track: Puchar Świata, Seul:
Dzień 2

10:15 Snowboard: Puchar Świata, Cervinia:
Cross

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd dwójek mężczyzn

15:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia - Górnik Łęczna

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Virtus Segafredo Bolonia - Umana Reyer Wenecja

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Minneapolis: 
David Morrell Jr. - Sena Agbeko
 
Polsat Sport Fight

10:00 Badminton: HSBC BWF World Tour Finals:
Zawody


 
Polsat Sport News

07:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Changchun:
Skoki akrobatyczne

09:00 Golf: Mauritius Open:
3. runda

13:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Alpe d'Huez:
Jazda po muldach podwójnych

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Anwil Włocławek - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

21:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Ulster Rugby - Racing 92
 
Sportklub

16:30 Siatkówka plażowa: Queen&King of the Court, Doha:
Finały kobiet

18:00 Siatkówka plażowa: Queen&King of the Court, Doha:
Finały mężczyzn

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Monbus Obradoiro - Real Madryt

02:30 (so/nd) Jeździectwo: Puchar Świata, Fort Worth:
Zawody
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP Sport

08:15 Biegi narciarskie: Ski Classics, La Venosta Criterium:
Wyścig kobiet

10:30 Biegi narciarskie: Ski Classics, La Venosta Criterium:
Wyścig mężczyzn

12:30 Biathlon: Puchar Świata, Lenzerheide:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:15 Biathlon: Puchar Świata, Lenzerheide:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

20:30 Boks: Gala, Turyn: 
Francesco Grandelli - Stefan Voda
 
Viaplay

10:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Niemcy - Holandia

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Tottenham Hotspur - Arsenal FC
Komentarz: Weronika Możejko, Dawid Szymczak

13:00 Siatkówka plażowa: Queen&King of the Court, Doha:
1/2 finału

13:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czechy - Czarnogóra

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hertha BSC - VfL Osnabrück
Komentarz: Kamil Kania

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg - Hamburger SV

13:30 Dart: World Darts Championship:
Dzień 2
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomo

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Ipswich Town - Norwich City
Komentarz: Michał Skiba

14:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby - Thy ThistedQ

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Freiburg - Eintracht Frankfurt

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum 1848 - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Piotr Chłystek

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - Borussia Dortmund
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SV Darmstadt 98 - VfL Wolfsburg
Komentarz: Rafał Kędzior, Mateusz Skwierawski

16:00 Piłka nożna: Prmeier League:
Multiliga 
Komentarz: Piotr Domagała

16:00 Piłka nożna: Prmeier League:
AFC Bournemouth - Luton Town
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Prmeier League:
Chelsea FC - Sheffield United
Komentarz: Wojciech Piela, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Prmeier League:
Manchester City - Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Prmeier League:
Newcastle United - Fulham FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Southampton FC - Blackburn Rovers
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński

16:30 Siatkówka plażowa: Queen&King of the Court, Doha:
Finały

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - TSG Hoffenheim
Komentarz: Kamil Kania, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Prmeier League:
Burnley FC - Everton FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

18:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Finał 
Komentarz: Mateusz Juza, Robert Lis
 
18:30 Piłka ręczna kobiet: Liqui Moldy Handball Bundesliga:
Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

19:00 Sporty walki: KSW 89:
Gala
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

19:30 Sporty walki: Enfusion Talents 110:
Gala

20:00 Dart: World Darts Championship:
Dzień 2
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomo

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel - Hannover 96

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Vancouver Canucks
Komentarz: Patryk Rokicki, Marcin Iwankiewicz

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - New York Rangers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - New York Islanders

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Colorado Avalanche

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Washington Capitals

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Dallas Stars

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Buffalo Sabres

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Tampa Bay Lightning

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Florida Panthers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Los Angeles Kings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...