reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Adam Sawicki w kierownictwie TVN Warner Bros. Discovery

dodano: 2023-12-20 16:07 | aktualizacja: 2023-12-21 12:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Adam Sawicki TVN WBD foto-360px 1 stycznia 2024 roku Adam Sawicki obejmie stanowisko Group Senior Vice President Digital w TVN Warner Bros. Discovery. W nowej roli będzie odpowiadał za konsolidację działań w obszarze digital, strategię oraz nowy standard zarządzania projektami cyfrowymi koncernu medialnego. W związku z wyzwaniami i możliwościami, jakie niesie ze sobą cyfrowa transformacja w branży mediów firma coraz mocniej stawia na innowacyjność i skuteczne zarządzanie wszystkimi elementami cyfrowego ekosystemu.

TVN Warner Bros. Discovery
Adam Sawicki TVN WBD foto 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adam Sawicki dołączył do Warner Bros. Discovery w Polsce w kwietniu br., a od września sprawował funkcję Head of Digital.

Przez ostatnie 9 miesięcy doradzał zarządowi firmy w tworzeniu długoterminowej strategii cyfrowej ukierunkowanej na konsolidację cyfrowych aktywów grupy oraz koncentrację na budowaniu silnej obecności biznesowej w nowych obszarach.

Od stycznia 2024 roku będzie sprawował funkcję Group Senior Vice President Digital.

W nowej roli będzie odpowiedzialny za wdrożenie strategii cyfrowej TVN Warner Bros. Discovery, co oznacza operacyjny nadzór nad wszystkimi serwisami on-line w obszarze Lifestyle & Entertainment, rozwój nowoutworzonego inkubatora projektów cyfrowych, obszaru Data & AI oraz produktowy wymiar serwisu TVN24.pl.

Adam Sawicki jest absolwentem Wydziału Zarzadzania Uniwersytetu Sztokholmskiego. Zasiadał w zarządach międzynarodowych spółek i ma za sobą wieloletnie doświadczenie w takich firmach jak Telia, Netia, T-Mobile Polska czy GTS Group.

Był odpowiedzialny między innymi za cyfrową transformację giełdowej spółki AmRest, pionierskie inwestycje w nowe modele biznesowe jak GLOVO, czy współtworzenie VeloMarket pierwszej platformy e-commerce typu marketplace stworzonej w Polsce przez instytucję finansową.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...