reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Będą 2 nowe licencje dla Filmcafe

dodano: 2023-12-21 14:19 | aktualizacja: 2023-12-22 16:55
autor: RO | źródło: parabola.cz

Filmcafe logo blue 360px W tej chwili nieznana w Polsce stacja Filmcafe (wcześniej był znany jako Romantica) należąca do AMC Networks Central Europe może nadawać kanały w ramach nowych licencji na nadawanie. Spółka otrzymała dwie nowe koncesje satelitarne na emisję Filmcafe za granicą - tak zdecydował czeski regulator medialny Rada ds. Radiofonii i Telewizji (RRTV) na swoim 21. posiedzeniu. Dotyczy to kanałów: Filmcafe Romania i Filmcafe Hungary.

Filmcafetv.ro
Filmcafe Romania logo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Filmcafe Romania dostał koncesję satelitarną na nadawanie kanału na terytorium Rumunii, przy czym głównym językiem nadawania będzie rumuński. Druga licencja satelitarna AMC Networks przeznaczona jest dla kanału Filmcafe Hungary przeznaczony do dystrybucji na terenie Węgier w węgierskiej wersji językowej.

Według licencji jest to kanał głównie o charakterze kinowym. Oferuje filmy kinowe i telewizyjne oraz, w mniejszym stopniu, miniseriale, seriale i programy rozrywkowe o tematyce kinowej wszystkich gatunków, produkowane głównie w USA, a także w drugiej kolejności w Europie, Azji i innych częściach świata. Obie stacje nadają programy 24 godziny na dobę.

Jednocześnie RRTV informuje swojego odpowiednika w Rumunii i na Węgrzech, że kanały Filmcafe Romania i Filmcafe Hungary może być nadawany na ich terytorium w ramach czeskiej koncesji na nadawanie.

Obydwa kanały są już nadawane. Jednak obecna koncesja na nadawanie wkrótce wygaśnie. Dla wersji węgierskiej już 13 stycznia 2024 roku, dla wersji rumuńskiej do 6 września 2024 roku. Firma zabezpieczyła wcześniej niezbędne nowe licencje, które ważne są przez 12 lat.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...