reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 29.12.2023

dodano: 2023-12-27 13:05 | aktualizacja: 2023-12-29 12:58
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Transmisje live z Serie A tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics - Toronto Raptors

 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: Serie A: 
SSC Napoli - AC Monza
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Genoa CFC - Inter Mediolan
komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A: 
ACF Fiorentina - AC Torino
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
SS Lazio - Frosinone Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

19:45 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic: 
SL Benfica - FC Famalicão
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:45 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic: 
FC Porto - GD Chaves
Komentarz: Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A: 
ACF Fiorentina - AC Torino
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
SS Lazio - Frosinone Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eurosport 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lienz:
1. przejazd slalomu kobiet

11:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bormio:
Supergigant mężczyzn

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lienz:
2. przejazd slalomu kobiet

17:15 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf:
Konkurs indywidualny
 
Eurosport 2

13:45 Kolarstwo przełajowe: Ethias Cross: Loenhout:
Wyścig kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Ethias Cross: Loenhout:
Wyścig mężczyzn
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Ahli - Al Khaleej


 
Polsat Sport Premium 2

18:45 Piłka nożna: Superpuchar Turcji: 
Galatasaray SK - Fenerbahçe SK


 
Polsat Sport Premium 3

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Alba Berlin - Olympiakos Pireus


 
Polsat Sport Premium 4

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
AS Monaco - FC Barcelona


 
Polsat Sport

10:00 Tenis: United Cup: 
Cameron Norrie - Alex de Minaur

12:00 Tenis: United Cup: 
Katie Boulter - Ajla Tomljanovic

14:00 Tenis: United Cup: 
Mikst

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
KGHM Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa

00:30 (pt/so) Tenis: United Cup: 
Arantxa Rus - Malene Helgo

03:00 (pt/so) Tenis: United Cup: 
Jiri Lehecka - Zhizhen Zhang

05:00 (pt/so) Tenis: United Cup: 
Marketa Vondrousova - Qinwen Zheng
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard - Dziki Warszawa

02:30 (pt/so) Tenis: United Cup: 
Tallon Griekspoor - Casper Ruud

04:30 (pt/so) Tenis: United Cup: 
Mikst
 
Polsat Sport Fight

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
AS Monaco - FC Barcelona


 
Polsat Sport News

15:15 Hokej na lodzie: Puchar Spenglera:
HC Ambri-Piotta - Frolunda Goeteborg

20:15 Hokej na lodzie: Puchar Spenglera:
Kalpa Kuopio - Kanada/HC Davos
 
TVN

17:15 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

17:30 Hokej na lodzie: Puchar Polski:
RE-PLAST Unia Oświęcim - GKS Tychy
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mecz towarzyski: 
Polska - Argentyna
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Wojs
 
Viaplay

13:30 Dart: World Darts Championship:
Dzień 12
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Southampton FC - Plymouth Argyle
Komentarz: Tomasz Górski

20:00 Dart: World Darts Championship:
Dzień 12
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Coventry City - Swansea City 

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Bristol Bears - Exeter Chiefs

21:15 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion - Leeds United

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Nashville Predators

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - New York Rangers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - New Jersey Devils

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Washington Capitals

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Chicago Blackhawks

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Colorado Avalanche

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Arizona Coyotes

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Philadelphia Flyers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...