reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

30.12-2.01 Polsat Sport: Old Firm Derby i finały

dodano: 2023-12-29 17:23 | aktualizacja: 2023-12-30 09:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 30 grudnia 2023 roku - 1 stycznia 2024 roku na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: „Clip noworoczny”, „Underdog”, „Oscar Pistorius: Zabójcza miłość”, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Roshn Saudi League, Cinch Premiership, Liga Portugal Betclic, Serie A Tim, F1 H2O, National Football League (NFL), hokej - Puchar Spenglera, tenis ziemny - United Cup oraz e-sport - League of Legends - Worlds, League of Legends - EMEA Masters i Outlast - „Strach się bać”.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Crime+Investigation Polsat (CI Polsat), Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: „Clip noworoczny”, „Underdog” (więcej tutaj i tutaj), „Oscar Pistorius: Zabójcza miłość” (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Roshn Saudi League (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), hokej - Puchar Spenglera (więcej tutaj), tenis ziemny - United Cup (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj), League of Legends - EMEA Masters (więcej tutaj) i Outlast - „Strach się bać” (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

30 grudnia (sobota)
5:00 tenis ziemny, United Cup, Czechy - Chiny: Marketa Vondrousova - Qinwen Zheng, Polsat Sport

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 golf, Ryder Cup: „Ryder Cup. Official film” - film dokumentalny, Polsat Sport Extra

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

7:00 tenis ziemny, United Cup, Czechy - Chiny: mecz gry mieszanej, Polsat Sport

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 tenis ziemny, United Cup, Włochy - Niemcy: Jasmine Paolini - Angelique Kerber, Polsat Sport Extra

7:30 motocyklowe mistrzostwa świata, MotoGP: podsumowanie sezonu MotoGP, Polsat Sport News

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

8:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

8:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

9:30 tenis ziemny, United Cup, Włochy - Niemcy: Lorenzo Sonego - Alexander Zverev, Polsat Sport Extra

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:40 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 1

10:00 tenis ziemny, Wimbledon: „Wimbledon 2023 - Official Film” - film dokumentalny, Polsat Sport News

10:00 tenis ziemny, United Cup, Brazylia - Polska: Beatriz Haddad Maia - Iga Świątek, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:00 golf, Ryder Cup: „Ryder Cup. Official film” - film dokumentalny, Polsat Sport News

11:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:30 tenis ziemny, United Cup, Włochy - Niemcy: mecz gry mieszanej, Polsat Sport Extra

11:40 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 3

12:00 tenis ziemny, United Cup, Brazylia - Polska: Thiago Seyboth Wild - Hubert Hurkacz, Polsat Sport

12:00 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 1

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - US Lecce, Eleven Sports 1

12:50 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Akademia Tarnów - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Box Go

13:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 piłka nożna, Cinch Premiership: Celtic FC Glasgo - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

13:30 tenis ziemny, Wimbledon: „Wimbledon 2023 - Official Film” - film dokumentalny, Polsat Sport Extra

13:50 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 tenis ziemny, United Cup: Brazylia - Polska: mecz gry mieszanej, Polsat Sport

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

14:15 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:35 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 2

14:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Empoli FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

15:10 hokej, Puchar Spenglera: 1. półfinał, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al Taee Ha'il - Al Ittihad Dżudda, Polsat Sport Premium 1

16:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 siatkówka, Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - UNI Opole, Polsat Box Go

17:00 łyżwiarstwo szybkie: „Rozmowa z Natalią Maliszewską” - wywiad, Polsat Sport

17:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Legia Warszawa - Polski Cukier Start Lublin, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - PGE GiEK Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

17:55 siatkówka, SuperLega: Allianz Milano - Valsa Group Modena, Polsat Sport Premium 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - US Salernitna 1919 Salerno, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 golf, Ryder Cup: „Ryder Cup. Official film” - film dokumentalny, Polsat Sport News

18:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al Taawoun Burajda - Al Nassr Rijad, Polsat Sport Premium 1

19:00 siatkówka, Tauron Liga: #VolleyWrocław - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

20:00 koszykówka: „Magazyn koszykarski: Podsumowanie 2023 roku” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 4

20:10 hokej, Puchar Spenglera: 2. półfinał, Polsat Sport News

20:10 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4

20:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

20:50 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

20:55 koszykówka, Lega Basket Serie A: Virtus Segafredo Bolonia - Carpegna Prosciutto Pesaro, Polsat Sport Extra

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: Portimonense SC Portimão - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 4

Noc z 30 na 31 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

0:30 tenis ziemny, United Cup, Kanada - Chile: Leylah Fernandez - Daniela Seguel, Polsat Sport

1:05 MMA: „Underdog” - film fabularny, Polsat Games

1:30 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 3

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 tenis ziemny, United Cup, Kanada - Chile: Felix Auger-Aliassime - Nicolas Jarry, Polsat Sport Extra

3:00 tenis ziemny, United Cup, Stany Zjednoczone Ameryki - Wielka Brytania: Jessica Pegula - Katie Boulter, Polsat Sport

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:15 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

4:30 tenis ziemny, United Cup, Kanada - Chile: mecz gry mieszanej, Polsat Sport Extra

31 grudnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:00 tenis ziemny, United Cup, Stany Zjednoczone Ameryki - Wielka Brytania: Taylor Fritz - Cameron Norrie, Polsat Sport

5:00 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:45 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

7:00 tenis ziemny, United Cup, Stany Zjednoczone Ameryki - Wielka Brytania: mecz gry mieszanej, Polsat Sport

7:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

7:30 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 4

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

8:30 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: podsumowanie sezonu, Polsat Sport News

8:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:55 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

9:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:20 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 lekkoatletyka, Diamentowa Liga: podsumowanie sezonu, Polsat Sport News

9:40 e-sport, League of Legends: EMEA Masters, Polsat Games

10:00 tenis ziemny, United Cup, Chiny - Serbia: Zhizhen Zhang - Novak Djokovic, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 tenis, ziemny: podsumowanie 2023 roku, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 3

12:00 tenis ziemny, United Cup, Chiny - Serbia: Qinwen Zheng - Olga Danilovic, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

12:10 hokej, Puchar Spenglera: finał, Polsat Sport Extra

12:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 2

13:00 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport News

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2

13:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

13:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny, United Cup, Chiny - Serbia: mecz gry mieszanej, Polsat Sport

14:00 tenis ziemny, Wimbledon: „Wimbledon 2023 - Official Film” - film dokumentalny, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 tenis ziemny, United Cup: mecz gry mieszanej, Polsat Sport News

14:40 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - PGE Rysice Rzeszów, Polsat Sport

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): Tampa Bay Buccaneers - New Orleans Saints, Polsat Sport

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 lekkoatletyka, Diamentowa Liga: podsumowanie sezonu, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 tenis ziemny, ATP Masters: podsumowanie sezonu, Polsat Sport News

20:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 2

21:00 koszykówka: „Magazyn koszykarski: Podsumowanie 2023 roku” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 3

21:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

22:25 futbol amerykański, National Football League (NFL): Kansas City Chiefs - Cincinnati Bengals, Polsat Sport Extra

23:00 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 31 grudnia na 1 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 „Clip noworoczny” - magazyn, Polsat Sport

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

0:30 tenis ziemny, United Cup, Chorwacja - Norwegia: Donna Vekic - Malene Helgo, Polsat Sport

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 tenis ziemny, United Cup, Chorwacja - Norwegia: Borna Corić - Casper Ruud, Polsat Sport Extra

3:00 tenis ziemny, United Cup, Hiszpania - Polska: Alejandro Davidovich Fokina - Hubert Hurkacz, Polsat Sport

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:20 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV6

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:30 tenis ziemny, United Cup, Chorwacja - Norwegia: mecz gry mieszanej, Polsat Sport Extra

1 stycznia (poniedziałek)
5:00 tenis ziemny, United Cup, Hiszpania - Polska: Sara Sorribes Tormo - Iga Świątek, Polsat Sport

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

5:30 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 4

7:00 tenis ziemny, United Cup, Hiszpania - Polska: mecz gry mieszanej, Polsat Sport

7:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 2., Polsat Games

7:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

7:30 tenis ziemny, United Cup, Francja - Niemcy: Adrian Mannarino - Alexander Zverev, Polsat Sport Extra

7:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

8:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:45 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:45 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 1

9:00 tenis ziemny, mistrzostwa Europy: podsumowanie, Polsat Sport

9:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 4., Polsat Games

9:10 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 tenis ziemny, United Cup, Francja - Niemcy: Caroline Garcia - Angelique Kerber, Polsat Sport Extra

10:00 tenis ziemny, United Cup, Australia - Stany Zjednoczone Ameryki: Alex de Minaur - Taylor Fritz, Polsat Sport

10:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 5., Polsat Games

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 tenis ziemny, United Cup, Francja - Niemcy: mecz gry mieszanej, Polsat Sport Extra

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 tenis ziemny, United Cup,  Australia - Stany Zjednoczone Ameryki: Ajla Tomljanovic - Jessica Pegula, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

13:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

13:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

14:00 tenis ziemny, United Cup, Australia - Stany Zjednoczone Ameryki: mecz gry mieszanej, Polsat Sport

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

15:00 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport News

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News

16:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Arriva Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

19:35 F1 H2O, Grand Prix Szardży" podsumowanie, Super Polsat

19:40 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

20:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Moto2 i Moto3: podsumowanie sezonu Moto3 & Moto2, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 motocyklowe mistrzostwa świata, MotoGP: podsumowanie sezonu MotoGP, Polsat Sport Premium 2

21:00 lekkoatletyka: „Oscar Pistorius: Zabójcza miłość” - film fabularny, Crime+Investigation Polsat (CI Polsat)

21:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

22:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

22:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

22:30 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Polsat Sport News

22:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

23:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

Noc z 1 na 2 stycznia (z poniedziałku na wtorek)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:30 tenis ziemny, United Cup, Grecja - Chile: Maria Sakkari - Daniela Seguel, Polsat Sport

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 1., Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 2., Polsat Games

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 tenis ziemny, United Cup, Grecja - Chile: Stefanos Tsitsipas - Nicolas Jarry, Polsat Sport Extra

2:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

3:00 tenis ziemny, United Cup, Czechy - Serbia: Marketa Vondrousova - Olga Danilovic, Polsat Sport

3:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 3., Polsat Games

3:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

3:40 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 2

4:00 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 4., Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:30 tenis ziemny, United Cup, Grecja - Chile: mecz gry mieszanej, Polsat Sport Extra

4:59 e-sport, League of Legends, Worlds, ćwierćfinał: GEN vs BLG - mapa 5., Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...