reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

23-27.12 Polsat Sport: Ligowe i pucharowe mecze

dodano: 2023-12-22 23:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 23-27 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Roshn Saudi League, Cinch Premiership, Jupiler Pro League, Serie A Tim, LaLiga EA Sports, F1 H2O, National Football League (NFL), hokej - Puchar Spenglera, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - League of Legends - EMEA Masters i Outlast - „Strach się bać”.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Roshn Saudi League (więcej tutaj i tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), hokej - Puchar Spenglera (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - EMEA Masters (więcej tutaj) i Outlast - „Strach się bać” (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

23 grudnia (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, ćwierćfinał: GO vs HRTS - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „Podcast olimpijski” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, ćwierćfinał: GO vs HRTS - mapa 2., Polsat Games

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:45 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, ćwierćfinał: GO vs HRTS - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, ćwierćfinał: GO vs HRTS - mapa 4., Polsat Games

8:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

9:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 1

9:40 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, ćwierćfinał: GO vs HRTS - mapa 5., Polsat Games

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:30 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Bakuriani: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport Extra

10:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

12:25 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 2

13:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

13:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 snowboard, Puchar Świata w Davos: slalom równoległy, Polsat Sport Extra

14:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

14:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:15 Jorge Valdano - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, Tauron Liga: PGE Rysice Rzeszów - ŁKS Commececon Łódź, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

15:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Atletico de Madrid Madryt - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1

17:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 3

17:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4

17:10 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:15 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

17:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - US Lecce, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tm: Hellas Verona Werona - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

18:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al Ittihad Dżudda - Al Raed Buraidah, Polsat Sport News

19:55 koszykówka, Lega Basket Serie A: Estra Pistoia - Virtus Segafredo Bolonia, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:10 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: Enea Czarni Radom - PGE GiEK Skra Bełchatów, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

21:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

22:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:20 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 23 na 24 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, ćwierćfinał: GO vs HRTS - mapa 3., Polsat Games

1:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

1:45 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, ćwierćfinał: GO vs HRTS - mapa 4., Polsat Games

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:35 MMA: KSW64, Polsat Sport Fight

2:55 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, ćwierćfinał: GO vs HRTS - mapa 5., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:50 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: SKP vs IW - mapa 1., Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:35 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: SKP vs IW - mapa 2., Polsat Games

24 grudnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

6:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: SKP vs IW - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:45 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: SKP vs IW - mapa 2., Polsat Games

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:35 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: SKP vs IW - mapa 3., Polsat Games

8:00 tenis ziemny: podsumowanie, Polsat Sport News

8:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:35 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: SKP vs IW - mapa 4., Polsat Games

8:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

9:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
 
12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2
 
12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 piłka nożna, Cinch Premiership: Motherwell FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

13:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

14:35 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

15:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

16:30 tenis ziemny: podsumowanie, Polsat Sport

17:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:00 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

18:00 lekkoatletyka, Diamentowa Liga: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): Houston Texans - Cleveland Browns, Polsat Sport Fight

19:00 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 3

20:30 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 4

20:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

21:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

21:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

22:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

22:20 futbol amerykański, National Football League (NFL): Miami Dolphins - Dallas Cowboys, Polsat Sport Fight

22:40 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

23:15 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

Noc z 24 na 25 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:30 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: SKP vs IW - mapa 3., Polsat Games

1:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

1:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

1:55 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: SKP vs IW - mapa 4., Polsat Games

2:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

2:00 lekkoatletyka, Diamentowa Liga: podsumowanie sezonu, Polsat Sport News

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

2:50 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 1., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

3:45 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 2., Polsat Games

4:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:50 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

4:50 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 3., Polsat Games

25 grudnia (poniedziałek)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

5:30 tenis ziemny: podsumowanie, Polsat Sport Extra

6:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

6:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

7:00 lekkoatletyka, Diamentowa Liga: podsumowanie sezonu, Polsat Sport News

7:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 2., Polsat Games

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

8:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

9:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

9:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:10 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 4., Polsat Games

9:30 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 3

11:20 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

12:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

13:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

15:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News

16:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

17:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:00 tenis ziemny, ATP Masters: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

18:00 lekkoatletyka, Diamentowa Liga: podsumowanie sezonu, Polsat Sport News

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

18:15 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:00 tenis ziemny: podsumowanie, Polsat Sport

19:00 tenis ziemny, Wimbledon: „Wimbledon 2023 - Official Film” - film dokumentalny, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:10 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Moto2, Moto3: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:20 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:00 motocyklowe mistrzostwa świata, MotoGP: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Premium 2

21:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

21:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

22:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

22:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:40 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 lekkoatletyka, Diamentowa Liga: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

23:05 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

23:15 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 25 na 26 grudnia (z poniedziałku na wtorek)
0:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

0:30 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:40 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

0:50 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

1:00 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

1:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:05 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 2., Polsat Games

1:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:30 tenis ziemny, ATP Masters: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

2:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 3., Polsat Games

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:10 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, półfinał: USE vs HRTS - mapa 4., Polsat Games

3:45 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

26 grudnia (środa)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

6:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 2., Polsat Games

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:50 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

8:35 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 4., Polsat Games

9:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

9:05 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:20 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 5., Polsat Games

9:30 tenis ziemny: podsumowanie, Polsat Sport

9:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

10:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:50 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

13:05 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

13:20 łyżwiarstwo szybkie: „Rozmowa z Natalią Maliszewską” - wywiad, Polsat Sport

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: KRC Genk - Royal Antwerp FC Antwerpia, Eleven Sports 1

13:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:10 hokej, Puchar Spenglera: HC Ambri-Piotta - HC Dynamo Pardubice, Polsat Sport

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 siatkówka, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Rana Werona, Polsat Sport News

15:30 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

15:55 piłka nożna, Cinch Premiership: Dundee FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Anwil Włocławek - Legia Warszawa, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

18:10 łyżwiarstwo szybkie: „Rozmowa z Natalią Maliszewską” - wywiad, Polsat Sport Extra

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:40 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

18:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al Ittihad Dżudda - Al Nassr Rijad, Polsat Sport Extra

19:20 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 motocyklowe mistrzostwa świata, MotoGP: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:15 hokej, Puchar Spenglera: Frolunda HC - Team Canada, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Jupiler Pro League: Club Brugge KV Brugia - Royale Union Saint-Gilloise, Eleven Sports 1

20:40 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

21:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Moto2, Moto3: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Premium 1

21:15 „Jorge Valdano - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 lekkoatletyka, Diamentowa Liga: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

22:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

22:15 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

22:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

22:50 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy: podsumowanie, Polsat Sport

23:00 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

23:20 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 26 na 27 grudnia (z wtorku na środę)
0:00 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: podsumowanie, Polsat Sport

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:30 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek: podsumowanie, Polsat Sport

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:15 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 1., Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:15 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 2., Polsat Games

2:40 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

3:05 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 3., Polsat Games

3:20 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

3:55 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 4., Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:40 e-sport, League of Legends, EMEA Masters, finał: USE vs IW - mapa 5., Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...