reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 6.01.2024

dodano: 2024-01-04 23:47 | aktualizacja: 2024-01-05 18:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Transmisje live z Copa del Rey tylko w TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

09:30 Tenis: WTA World Tour, Brisbane:
1/2 finału
Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

01:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Indiana Pacers - Boston Celtics
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 5

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife - Joventut Badalona
Komentarz: Mateusz Dziopa, Kamil Chanas
 
Eleven Sports 1

13:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Sunderland AFC - Newcastle United
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Stoke City - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chelsea FC - Preston North End
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - AC Monza
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Middlesbrough FC - Aston Villa
Komentarz: Michał Wszołek, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Millwall FC - Leicester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Southampton FC - Walsall FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Cagliari Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
AFC Wimbledon - Ipswich Town
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Queens Park Rangers - AFC Bournemouth
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic: 
FC Arouca - SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński, Rafał Wyrzykowski

 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

16:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen:
Konkurs indywidualny
 
Eurosport 2

11:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet

13:45 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Gullegem:
Wyścig kobiet
 
15:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Gullegem:
Wyścig mężczyzn

22:00 Golf: Sentry Tournament of Champions:
3. runda
 
Metro

11:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet

 
Polsat Sport Premium 1

17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2


 
Polsat Sport

04:30 Tenis: United Cup:
Polska - Francja

07:30 Tenis: United Cup:
Australia - Niemcy

09:30 Tenis: United Cup:
Australia - Niemcy

11:30 Tenis: United Cup:
Australia - Niemcy

12:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
 
Polsat Sport Extra

05:00 Tenis: ATP World Tour, Brisbane:
1/2 finału

07:30 Tenis: ATP World Tour, Hongkong:
1/2 finału

09:30 Tenis: ATP World Tour, Hongkong:
1/2 finału

10:30 Tenis: ATP World Tour, Brisbane:
1/2 finału

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
NutriBullet Treviso Basket - Openjobmetis Varese
 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk


 
Sportklub

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andorra - UCAM Murcia

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife - Joventut Badalona
 
TVN

16:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

12:30 Biathlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenia mężczyzn 
Komentarz:  Piotr Sobczyński, Kamila Żuk

14:35 Biathlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz:  Piotr Sobczyński, Kamila Żuk

16:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
CD Lugo - Atletico Madryt
Komentarz: Michał Zawacki

18:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Elche CF - Girona FC
Komentarz: Hubert Bugaj

21:30 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Arandina CF - Real Madryt
Komentarz: Jacek Laskowski

 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: Sky Bet League One:
Fleetwood Town - Derby County

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Exeter Chiefs - Northampton Saints

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Leicester Tigers - Saracens

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Luleå - Timrå

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Calgary Flames

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Florida Panthers
Komentarz: Patryk Rokicki, Krzysztof Girgiel

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Tampa Bay Lightning

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - New York Rangers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Vancouver Canucks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - St. Louis Blues

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Nashville Predators

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Ottawa Senators

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - New York Islanders


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...