reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 7.01.2024

dodano: 2024-01-06 12:39 | aktualizacja: 2024-01-07 00:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV tenis Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału United Cup: Polska - Niemcy. Transmisje live z Copa del Rey tylko w TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

05:30 Tenis: WTA World Tour, Brisbane:
Finał:
Aryna Sabalenk
a - Elena Rybakina
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Dawid Celt

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs
Komentarz: Gabrile Rogaczewski, Waldemar Kijanowski

01:30 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
1. runda
Komentarz: Dawid Celt
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Arsenal FC - Liverpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester City - Huddersfield Town
Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana Calcio - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - SS Lazio
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Shewsbury Town - Wrexham AFC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana Calcio - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu mężczyzn

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu mężczyzn

15:45 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

19:45 Snooker: Masters, Londyn:
Shaun Murphy - Zhang Anda
 
Eurosport 2

13:45 Snooker: Masters, Londyn:
1. runda

22:00 Golf: Sentry Tournament of Champions:
Finał
 
Metro

15:45 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

 
Polsat Sport Premium 1

07:30 Tenis: United Cup:
Iga Świątek - Angelique Kerber

09:00 Tenis: United Cup:
Hubert Hurkacz - Alexander Zverev

10:30 Tenis: United Cup:
Polska - Niemcy

18:15 Siatkówka mężczyzn: Serie A1:
Sir Susa Vim Perugia - Mint Vero Volley Monza
 
Polsat Sport

07:30 Tenis: United Cup:
Iga Świątek - Angelique Kerber

09:00 Tenis: United Cup:
Hubert Hurkacz - Alexander Zverev

10:30 Tenis: United Cup:
Polska - Niemcy

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Bogdanka LUK Lublin - GKS Katowice
 
Polsat Sport Extra

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn
 
Polsat Sport Fight

19:00 Futbol amerykański: Liga NFL:
Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL:
Green Bay Packers - Chicago Bears
 
Polsat Sport News

09:30 Tenis: ATP World Tour, Hongkong:
Finał: 
Andriej Rublow - Emil Ruusuvuori


11:30 Tenis: ATP World Tour, Brisbane:
Finał:
Holger Rune - Grigor Dimitrow

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Tauron GTK Gliwice
 
Sportklub

14:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Panserraikos FC - Kifisia FC

16:30 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Pas Janina - Asteras Tripolis

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Baskonia - Real Madryt
 
TVP Sport

11:30 Biathlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta mężczyzn

14:30 Biathlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta kobiet

16:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
Racing Club de Ferrol - Sevilla FC
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

19:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
FC Cartagena - Valencia CF
Komentarz: Maciej Iwański

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
UD Barbastro - FC Barcelona
Komentarz: Jacek Laskowski

22:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
CD Tenerife - UD Las Palmas
Komentarz: Aleksander Roj
 
Viaplay

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Bath - Gloucester

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Calgary Flames

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Los Angeles Kings

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Winnipeg Jets

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Detroit Red Wings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...