reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 13.01.2024

dodano: 2024-01-12 16:21 | aktualizacja: 2024-01-12 19:18
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Newcastle United - Manchester City. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

08:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
Finał:
Jelena Ostapenko - Daria Kasatkina

Komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
RCD Mallorca - Celta Vigo
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Zachodny

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - Granada CF
Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Quebec: 
Artur Beterbiev - Callum Smith
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - OGC Nice
Komentarz: Paweł Glamowski, Tomasz Wieszczycki

02:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks - Golden State Warriors
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Mirosław Noculak
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - OGC Nice
Komentarz: Paweł Glamowski, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - US Salernitana 1919
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Real Sociedad
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC - Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona - Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - Villarreal CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
GD Chaves - Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński, Rafał Wyrzykowski
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - Villarreal CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
GD Chaves - Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński, Rafał Wyrzykowski
 
Eurosport 1

08:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs indywidualny

09:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oberstdorf:
Konkurs skoków

10:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchensee:
Zjazd kobiet

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd mężczyzn

14:30 Snowboard: Puchar Świata, Scuol:
Zawody

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs duetów

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Polska - Słowenia

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Wyspy Owcze - Norwegia

22:15 Snooker: Masters, Londyn:
1/2 finału

01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
1. runda

02:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
1. runda

03:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
1. runda
 
Eurosport 2

13:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/2 finału

18:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 4

20:30 Formuła E: ePrix Meksyku:
Wyścig

01:00 (so/nd) Golf: Sony Open in Hawaii:
3. runda

03:00 (so/nd) Golf: Sony Open in Hawaii:
3. runda
 
FightBox

20:00 (so/nd) Sporty walki: King of Kings MMA:
Gala

 
Metro

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Polska - Słowenia

 
Polsat Sport Premium 1

13:30 Snowboard: Puchar Świata, Scuol:
Slalom gigant równoległy

17:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Taniec dowolny

21:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia dekoracji
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Bobsleje: Pucharu Świata, Sankt Moritz:
Przejazd dwójek mężczyzn

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Vanoli Basket Cremona - Dolomiti Energia Trentino
 
Polsat Sport Premium 3

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Vanoli Basket Cremona - Dolomiti Energia Trentino


 
Polsat Sport

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd jedynek kobiet

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd jedynek kobiet

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny solistek

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn

20:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga: 
PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Magomed Ankalaev - Johnny Walker
 
Polsat Sport Extra

06:30 Tenis: ATP World Tour, Adelajda:
Finał

09:00 Golf: Dubai Invitational:
Dzień 3

13:00 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

17:20 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Dziki Warszawa - Legia Warszawa


20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Taniec dowolny

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam
 
Polsat Sport Fight

13:00 Golf: Dubai Invitational:
Dzień 3

16:30 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

18:30 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Leinster Rugby - Stade Français

21:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Ulster Rugby - Stade Toulousain
 
Polsat Sport News

13:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd dwójek mężczyzn

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny solistek

16:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia dekoracji

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy Wschodniej U-20: 
Polska - Estonia

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Vanoli Basket Cremona - Dolomiti Energia Trento
 
Sportklub

11:00 Żeglarstwo: SailGP, Abu Zabi:
Dzień 1

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga - Dreamland Gran Canaria
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs duetów
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

09:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Zinnen Ski Marathon:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

14:30 Biathlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Krystek

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs duetów
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 4
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Grzegorz Drejgier
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City FC - Leicester City
Komentarz: Adam Delimat

15:15 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Skellefteå - Linköping

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln - 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Mateusz Skwierawski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
West Bromwich Albion - Blackburn Rovers
Komentarz: Tomasz Górski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SV Darmstadt 98 - Borussia Dortmund
Komentarz: Dawid Król, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Zachodny

18:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Ipswich Town FC - Sunderland AFC
Komentarz: Bartosz Budnik, Mikołaj Kamiński

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - New York Rangers

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Vancouver Canucks

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - San Jose Sharks

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Seattle Kraken

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Los Angeles Kings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Edmonton Oilers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Anaheim Ducks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Dallas Stars

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Arizona Coyotes

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - New York Islanders

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Boston Bruins

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Calgary Flames


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...