reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 14.01.2024

dodano: 2024-01-13 12:33 | aktualizacja: 2024-01-14 00:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Superpucharu Hiszpanii: Real Madryt - FC Barcelona. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Almeria - Girona FC
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Paris Saint-Germain
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 2

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Indiana Pacers
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 5

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife - FC Barcelona
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - US Lecce
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – Bologna FC
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii: 
Real Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - FC Lorient
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Le Havre FC - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Cádiz CF - Valencia CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
SL Benfica - Rio Ave FC
Komentarz: Michał Grzyb, Rafał Wyrzykowski 

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Porto - SC Braga
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

04:00 Tenis: Australian Open:
Maria Sakkari - Nao Hibino
Komentarz: Tomasz Smokowski, Maciej Synówka 

09:00 Tenis: Australian Open:
Magda Linette - Caroline Wozniacki
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt 

11:00 Tenis: Australian Open:
Aryna Sabalenka - Ella Seidel
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Francja - Szwajcaria

20:00 Snooker: Masters, Londyn:
Finał

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda
 
Eurosport 2

03:30 Tenis: Australian Open:
Andriej Rublow - Thiago Seyboth Wild
Komentarz: Hubert Błaszczyk

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
1. przejazd slalomu mężczyzn

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchensee:
Supergigant kobiet

12:30 Tenis: Australian Open:
Frances Tiafoe - Borna Corić 
Komentarz: Maciej Łuczak.

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oberstdorf:
Bieg na 7,5 km

14:45 Snooker: Masters, Londyn:
Finał

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy - Macedonia Północna

22:15 Golf: Sony Open in Hawaii:
Finał

02:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Go Ahead Eagles - AFC Ajax Amsterdam

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd czwórek mężczyzn

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: 
Mint Vero Volley Monza - Valsa Group Modena
 
Polsat Sport

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd dwójek kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE GiEK Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - PSG Stal Nysa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - GKS Katowice
 
Polsat Sport Extra

08:30 Golf: Dubai Invitational:
Finał

13:00 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
 
Polsat Sport Fight

06:00 Badminton: Petronas Malaysia Open:
Finały

13:00 Golf: Dubai Invitational:
Finał

14:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Bath Rugby - Racing 92

17:30 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

19:00 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Buffalo Bills - Pittsburgh Steelers

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Dallas Cowboys - Green Bay Packers
 
Polsat Sport News

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd dwójek kobiet

13:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd czwórek mężczyzn

14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Pokazy mistrzów

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy Wschodniej U-20: 
Polska - Azerbejdżan
 
Sportklub

11:00 Żeglarstwo: SailGP Abu Zabi:
Dzień 2

14:15 Jeździectwo: Pucharu Świata, Basel:
Zawody

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife - FC Barcelona
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

12:30 Biathlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Krystek

14:45 Biathlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Krystek

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Queens Park Rangers FC - Watford FC
Komentarz: angielski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Aston Villa
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum 1848 - Werder Brema
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Moenchengladbach - VfB Stuttgart
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Tottenham Hotspur
Komentarz: Piotr Domagała, Wojciech Piela

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Washington Capitals

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...