reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Otwarto likwidację Radia Zachód

dodano: 2024-01-16 14:00
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ministerstwo Kultury Radio Zachód 360px Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego podało, że Sąd Rejonowy w Zielonej Górze wpisał do KRS otwarcie likwidacji spółki „Radio Zachód" S.A. w likwidacji z siedzibą w Zielonej Górze. To kolejna spółka Polskiego Radia, którą sąd wpisał jako przeznaczoną do likwidacji (to nie znaczy, że faktycznie zostanie zlikwidowana).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Komunikat MKiDN:

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa posiadającego 100% akcji, informuje, że Sąd Rejonowy w Zielonej Górze wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego otwarcie likwidacji spółki obecnie pod firmą Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze "Radio Zachód" S.A. w likwidacji z siedzibą w Zielonej Górze.


Wcześniej 12 stycznia podano:

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego otwarcie likwidacji spółki obecnie pod nazwą „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji, a Sąd Rejonowy w Krakowie wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego otwarcie likwidacji spółki obecnie pod firmą Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Krakowie „Radio Kraków” S.A. w likwidacji z siedzibą w Krakowie.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...