reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 17.01.2024

dodano: 2024-01-16 16:15 | aktualizacja: 2024-01-17 22:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Szczyrku. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie, w tym mecz Magdaleny Fręch z Caroline Garcią.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Blackpool FC - Nottingham Forest FC

 
Eurosport 1

04:30 Tenis: Australian Open:
Caroline Garcia - Magdalena Fręch
Komentarz: Dawid Żbik, Radosław Szymanik

5:00 Tenis: Australian Open:
Christopher O'Connell  - Ben Shelton 

07:00 Tenis: Australian Open:
Christopher Eubanks  - Andriej Rublow 

09:00 Tenis: Australian Open:
Brenda Fruhvirtova - Aryna Sabalenka 
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt

11:00 Tenis: Australian Open:
Novak Djoković - Alexei Popyrin 
Komentarz: Karol Stopa, Michał Lewandowski

14:30 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 3

17:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Szczyrk:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 3

01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
Alexander Zverev - Lukas Klein 
Komentarz: Dawid Olejniczak

03:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
Iga Świątek - Danielle Collins
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
 
Eurosport 2
4:00 Tenis: Australian Open:
Caroline Dolehide (USA) - Coco Gauff (USA, 4.)

4:30 Tenis: Australian Open:
Gael Monfils (Francja) - Tomas Martin Etcheverry (Argentyna, 30.)

7:00 Tenis: Australian Open:
Marta Kostiuk (Ukraina) - Elise Mertens (Belgia, 25.)

9:00 Tenis: Australian Open:
Jordan Thompson (Australia) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 7.)

11:00 Tenis: Australian Open:
Maria Sakkari (Grecja, 8.) - Elina Avanesyan 

15:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy:
Norwegia - Portugalia

18:00 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy:
Dania - Holandia

20:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy:
Słowenia - Szwecja

01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 1

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Jihostroj Ceske Budejovice - Guaguas Las Palmas

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Cucine Lube Civitanova - Greenyard Maaseik
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Ziraat Bank Ankara - Olympiacos Pireus


 
Polsat Sport Premium 3

19:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Berlin Recycling Volleys - Gas Sales Bluenergy


 
Polsat Sport Premium 4

19:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
VK Lvi Praga - C.S.M. Arcada Galati


 
Polsat Sport Premium 5

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Sport Lisboa e Benfica - Halkbank Ankara


 
Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Jastrzębski Węgiel - SVG Luneburg

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Knack Roeselare
 
Polsat Sport Extra

18:00 Piłka ręczna kobiet: Orlen Superliga Kobiet:
MKS URBIS Gniezno - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Trenitno Itas - Asseco Resovia Rzeszów
 
Polsat Sport Fight

21:00 Piłka nożna: Puchar Holandii:
PSV Eindhoven - FC Twente


 
Polsat Sport News

17:00 Koszykówka kobiet: Euroliga: 
Fenerbahce Alagoz Holding - Polski Cukier AZS UMCS Lublin

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Tours VB - ACH Volley Ljubljana
 
TVP 1

17:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Szczyrk:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Szczyrk:
Trening

17:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Szczyrk:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

20:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Valencia CF - Celta Vigo
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Dominik Piechota

22:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
CA Osasuna - Real Sociedad  (od 2. połowy)
Komentarz: Michał Zawacki, Marcin Żewłakow

 
Viaplay

01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Detroit Red Wings

01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Montreal Canadiens

01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...