reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 19.01.2024

dodano: 2024-01-18 13:24 | aktualizacja: 2024-01-18 22:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_08_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z 3. rundy Australian Open. Transmisja live z Pucharu Świata w Zakopanem w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics - Denver Nuggets

 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Deportivo Alavés - Cádiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

21:15 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
SL Benfica - Boavista FC
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Deportivo Alavés - Cádiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

03:30 Tenis: Australian Open:
Luka Van Assche (Francja) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 7), 
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wolfke

09:00 Tenis: Australian Open:
Novak Djoković (Serbia, 1) - Tomas Martin Etcheverry (Argentyna, 30), 
Komentarz: Karol Stopa, Dawid Celt

11:00 Tenis: Australian Open:
Storm Hunter (Australia) - Barbora Krejcikova (Czechy, 9), 
Komentarz: Tomasz Smokowski, Maciej Synówka

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Słowenia - Portugalia

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Kwalifikacje

20:00 Snooker: World Grand Prix:
1/2 finału

01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Eurosport 2

01:00 Tenis: Australian Open:
Tomas Machac (Czechy) - Karen Chaczanow (15)
Komentarz: Dawid Olejniczak

2:30 Tenis: Australian Open:
Jannik Sinner (Włochy, 4) - Sebastian Baez (Argentyna, 26), 
Komentarz: Dawid Olejniczak

4:00 Tenis: Australian Open:
Alycia Parks (USA) - Coco Gauff (USA, 4),  
Komentarz: Dawid Olejniczak

4:00 Tenis: Australian Open:
Taylor Fritz (USA, 12) - Fabian Marozsan (Węgry), 
Komentarz: Dawid Olejniczak

4:00 Tenis: Australian Open:
Mirra Andriejewa - Diane Parry (Francja), 
Komentarz: Hubert Błaszczyk

9:00 Tenis: Australian Open:
Maria Timofiejewa - Beatriz Haddad Maia (Brazylia, 10), 
Komentarz: Dawid Łuczak

10:30 Tenis: Australian Open:
Sebastian Korda (USA, 29) - Andriej Rublow (5), 
Komentarz: Lech Sidor

11:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
Zjazd mężczyzn

01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE Friday Fight 2:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
AS Monaco - Real Madryt


 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - Bogdanka LUK Lublin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
GKS Katowice - Projekt Warszawa

01:30 (pt/so) Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 1
 
Polsat Sport Extra

08:30 Golf: Hero Dubai Desert Classic:
2. runda

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Polski Cukier Start Lublin

20:00 Piłka nożna: Supercoppa Italia: 
Inter Mediolan - SS Lazio

01:00 (pt/so) Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Saint-Côme
Jazda po muldach
 
Polsat Sport News

20:15 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Panathinaikos AKTOR Ateny - Partizan Mozzart Bet Belgrad


 
TVP 1

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Kwalifikacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

13:45 Biathlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg indywidualny kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Kwalifikacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
Viaplay

16:30 Globe Soccer Awards 2023
Komentarz: Dawid Król, Paweł Grabowski

17:00 Dart: Bahrain Darts Masters:
1/4 finału, 1/2 finału i fianł
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - VfL Osnabrück

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - Eintracht Braunschweig
Komentarz: Dawid Król

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Kędzior, Marcin Borzęcki

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sunderland AFC - Hull FC
Komentarz: Adam Delimat

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Minnesota Wild

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - New York Islanders


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...