reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

OK TV, Warner TV i UTV z koncesjami

dodano: 2024-01-18 13:26 | aktualizacja: 2024-01-19 13:01
autor: RO | źródło: parabola.cz

Czeski regulator medialny RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) W sąsiednich Czechach mogą działać kolejne kanały telewizyjne: Warner TV, UTV i OK TV. Wszyscy wnioskodawcy uzyskali odpowiednie licencje na nadawanie od czeskiej Rady ds. Radiofonii i Telewizji (RRTV). Każda licencja jest ważna przez okres 12 lat. Kanały będą dostępne w całości po czesku.

Televize Ústeckého kraje (UTV)
Televize Ústeckého kraje (UTV)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Krajowy regulator w Czechach na swoim pierwszym posiedzeniu w bieżącym roku, które odbyło się 16 stycznia, podjął decyzję o przyznaniu kilku licencji na nadawanie naziemne. Warner TV, UTV i OK TV to kanały, które otrzymały niezbędne zezwolenie na dystrybucję z nadajników naziemnych. Dodatkowo Warner TV może być nadawany drogą satelitarną i przez Internet.

OK TV chce nadawać naziemnie.
Nowa stacja praskiej spółki OK Music Television s.r.o. chce dotrzeć do widzów za pośrednictwem zwykłej anteny naziemnej. Jej ramówkę wypełnią treści lifestylowe i rozrywkowe wyprodukowane w Czechach, a także teledyski z całego świata.

UTV chce w regionie.
Twórcą stacji telewizyjnej, której pełna nazwa brzmi Televize Ústeckého kraje, jest pilzneńska spółka ZAK TV. Głównym zamiarem jest zaoferowanie programu informacyjno-publicystycznego przez 24 godziny na dobę na terytorium Kraju usteckiego w północno-zachodnich Czechach.

Warner TV dostępny wszędzie?
Jest to kolejny projekt nadawcy filmowych kanałów premium HBO i Cinemax, praskiej spółki HBO Europe s.r.o.. Nowa stacja, znana doskonale widzom płatnej telewizji w Polsce, zaoferuje seriale, filmy, dokumenty i inne programy amerykańskiej produkcji. HBO Europe s.r.o. z projektem Warner TV chce dotrzeć do wielu platform dystrybucyjnych w Czechach, w tym również naziemnej telewizji cyfrowej.

 

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...