reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 20.01.2024

dodano: 2024-01-19 10:22 | aktualizacja: 2024-01-20 22:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie - grają Hurkacz, Świątek i Fręch.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Rayo Vallecano - Las Palmas
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Villarreal CF - RCD Mallorca
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk 

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Valencia CF - Athletic Club
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała 

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Mirosław Noculak 
 
Eleven Sports 1

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Hellas Verona
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Celta Vigo - Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Porto - Moreirense FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Porto - Moreirense FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

04:00 Tenis: Australian Open:
Jelena Ostapenko - Victoria Azarenka

05:30 Tenis: Australian Open:
Grigor Dimitrow - Nuno Borges

08:30 Tenis: Australian Open:
Iga Świątek - Linda Noskova 
Komentarz: Marek Furjan, Radosław Szymanik

11:00 Tenis: Australian Open:
Alexander Zverev - Alex Michelsen
ewentualnie końcówka meczu Elina Switolina - Viktorija Golubic 

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy

18:15 Snowboard: Puchar Świata, Laax:
Halfpipe

20:00 Snooker: World Grand Prix:
1/2 finału

02:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Magdalena Fręch - Coco Gauff 
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik

03:30 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Novak Djoković- Adrian Mannarino 
Komentarz: Marek Furjan, Maciej Synówka
 
Eurosport 2

03:30 Tenis: Australian Open:
Ugo Humbert - Hubert Hurkacz 
Komentarz: Dawid Olejniczak, Lech Sidor

5:00 Tenis: Australian Open:
Arthur Cazaux - Tallon Griekspoor 

7:00 Tenis: Australian Open:
Cameron Norrie - Casper Ruud

9:00 Tenis: Australian Open:
Felix Auger-Aliassime - Daniił Miedwiediew 

11:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
Zjazd mężczyzn

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasna:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

15:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy: 
Francja - Islandia

18:00 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy: 
Węgry - Chorwacja

20:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy - Austria

22:15 Golf: The American Express:
3. runda

01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Marcelo Arevalo/Mate Pavić (10) - Kevin Kravietz/Tim Puetz (8), 
Komentarz: Hubert Błaszczyk

02:30 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Nikola Cacić/Denys Mołczanow - Simone Bolelli/Andrea Vavassori, 
Komentarz: Hubert Błaszczyk

03:30 (so/nd) Tenis: Australian Open:
Amanda Anisimova (USA) - Aryna Sabalenka (2),
Komentarz: Anna Niemiec, Maciej Łuczak

5:00 Taylor Fritz (USA, 12) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 7), 
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wolfke
 
Fightklub

20:00 Boks: Gala, Liverpool: 
Natasha Jonas - Mikaela Mayer

 
Metro

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na 20 km stylem klasycznym kobiet

 
Polsat Sport Premium 1

19:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Dolomiti Energia Trento - Germani Brescia

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL:
Baltimore Ravens - Houston Texans
 
Polsat Sport Premium 2

18:15 Snowboard: Puchar Świata, Laax:
Half-pipe


 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - Enea Czarni Radom

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 297: 
Sean Strickland - Dricus du Plessis
 
Polsat Sport Extra

08:00 Golf: Hero Dubai Desert Classic:
3. runda

14:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Vodacom Bulls - Union Bordeaux-Begles

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek

20:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Nakisce:
Ski cross

22:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2
 
Polsat Sport Fight

19:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Dolomiti Energia Trento - Germani Brescia

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL:
Baltimore Ravens - Houston Texans
 
Polsat Sport News

12:00 Snowboard: Puchar Świata, Pamporowo:
Slalom równoległy

13:15 Snowboard: Puchar Świata, Laax:
Slopestyle

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Valsa Group Modena - Sir Susa Vim Perugia

21:00 Rugby: Puchar Mistrzów:
Saracens - Lyon Olympique Universitaire

01:00 (so/nd) Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Saint-Côme:
Jazda po muldach podwójnych
 
Sportklub

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Dreamland Gran Canaria - UCAM Murcia

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Joventut Badalona - Unicaja Malaga
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

10:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Engadin La Diagonela:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

13:00 Biathlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Pojedyncza sztafeta mieszana
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

14:45 Biathlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Sztafeta mieszana
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

19:00 Futsal: Fogo Futsal Ekstraklasa: 
BSF ABJ Bochnia - Dreman Opole Komprachcice
Komentarz: Jan Sławiński, Mateusz Orłowski
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - 1. FC Kaiserslautern
Komentarz: Kamil Kania

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - F.C. Hansa Rostock

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Elversberg - Hannover 96

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Crystal Palace
Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Łuczak

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Swansea City - Southampton FC
Komentarz: Michał Gutka 

15:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Legia Warszawa - Ordabasy Szymkent
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Piela    

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - TSG Hoffenheim
Komentarz: Rafał Kędzior

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - VfB Stuttgart
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - VfL Wolfsburg
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Juza

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Bristol City - Watford FC
Komentarz: Tomasz Górski 

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Växjö - Örebro

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Nottingham Forest
Komentarz: Marcin Pawłowski, Paweł Grabowski

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche

19:00 Sporty walki: KSW 90:
Gala
Komentarz: Dominik Durniat, Maciej Turski, Marian Ziółkowski

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 - Hamburger SV
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Nashville Predators

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Winnipeg Jets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Dallas Stars

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Washington Capitals

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Edmonton Oilers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Anaheim Ducks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Pittsburgh Penguins

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - New York Rangers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...