reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 27.01.2024

dodano: 2024-01-26 11:50 | aktualizacja: 2024-01-26 14:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Mistrzostw Świata w lotach. Transmisje live z finałów Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
FC Barcelona - Villarreal CF

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

23:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Denver Nuggets - Philadelphia 76ers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski

03:00 (so/nd) Boks: BKFC Prospect Series 3: 
Donald Sanchez - Noah Cutter
Komentarz: Edward Durda
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - AS Monaco
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - FC Metz
Komentarz: Tomasz Witas, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Ipswich Town - Maidstone United
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - Real Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - Rayo Vallecano
Komentarz: Sebastian Chabiniak Adrian Gątarek

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - Empoli FC

Komentarz: Eryk Szpruch, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - AS Monaco
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta BC - Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - FC Metz
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

20:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Fulham FC - Newcastle United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Ipswich Town - Maidstone United
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Sheffield United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
RCD Mallorca - Real Betis
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

09:30 Tenis: Australian Open:
Finał singla kobiet
Aryna Sabalenka - Qinwen Zheng
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

12:15 Tenis: Australian Open:
Finał debla mężczyzn
Simone Bolelli / Andrea Vavassori - Rohan Bopanna / Matthew Ebden

Komentarz: Witold Domański, Lech Sidor

15:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Goms:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

17:30 Formuła E: ePrix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig

22:00 Jeździectwo: Puchar Świata, Puebla:
Zawody

20:00 Golf: Farmers Insurance Open:
Finał
 
Eurosport 2

09:45 Kombinacja norweska kobiet: Puchar Świata, Schonach:
Konkurs skoków

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Cortina d'Ampezzo:
Zjazd kobiet

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
Supergigant mężczyzn

15:00 Kolarstwo szosowe: Challenge Mallorca:
Etap 4
 
Fightklub

18:00 Sporty walki: BKB 36:
Gala

03:00 (so/nd) Boks: BKFC Prospect Series 3: 
Donald Sanchez - Noah Cutter
 
Metro

15:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Goms:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

 
Motowizja

08:00 Rajdy samochodowe: Rajd Monte Carlo:
OS9 Esparron / Oze 1

10:00 Rajdy samochodowe: Rajd Monte Carlo:
OS10 Les Nonières / Chichilianne 1

11:00 Rajdy samochodowe: Rajd Monte Carlo:
OS11 Pellafol / Agnières-en-Dévoluy 1

14:00 Rajdy samochodowe: Rajd Monte Carlo:
OS12 Esparron / Oze 2

16:00 Rajdy samochodowe: Rajd Monte Carlo:
OS13 Les Nonières / Chichilianne 2

17:00 Rajdy samochodowe: Rajd Monte Carlo:
OS14 Pellafol / Agnières-en-Dévoluy 2
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - Almere City

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo - AFC Ajax
 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Waterville Valley:
Jazda po muldach podwójnych


 
Polsat Sport

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Lillehammer:
Przejazd jedynek kobiet

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Lillehammer:
Przejazd jedynek kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Bogdanka LUK Lublin - PGE GiEK Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - Projekt Warszawa

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Salt Lake City:
Dzień 2
 
Polsat Sport Extra

11:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold, Astana:
Zawody

13:00 Puchar Świata, Lillehammer:
1. przejazd dwójek mężczyzn

14:30 Puchar Świata, Lillehammer:
2. przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arriva Polski Cukier Toruń

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo - AFC Ajax Amsterdam
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: Babilon MMA 42: 
Bartek Gładkowicz - Sergiusz Zając


 
Polsat Sport News

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
St. Mirren FC - Rangers FC

16:00 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia: 
Itas Trentino - Mint Vero Volley Monza

18:30 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia: 
Sir Susa Vim Perugia - Allianz Mediolan

22:30 Wyścigi konne: Pegasus World Cup:
Zawody
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 42: 
Bartek Gładkowicz - Sergiusz Zając


 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Panserraikos FC - Volos FC

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andorra - Joventut Badalona
 
TVP 1

14:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf/Tauplitz:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

14:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf/Tauplitz:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

16:45 Lekkoatletyka: Orlen Cup:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara

20:00 Boks: KnockOut Boxing Night 32:
Adam Balski - Artur Górski
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Wehen Wiesbaden - Hertha BSC

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück - SC Paderborn 07

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Piotr Chłystek

15:00 Rugby: Premiership Rugby:
Northampton Saints - Newcastle Falcons

15:15 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Frölunda - HV71

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - 1. FC Heidenheim
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - 11. FC Köln
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema - SC Freiburg
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Bristol Bears - Bath Rugby

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Boston Bruins

18:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Brighton&Hove Albion - Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak, Weronika Możejko

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - Borussia Moenchengladbach
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

18:30 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Exeter Chiefs

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Washington Capitals

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - FC St. Pauli
Komentarz: Kamil Kania

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Nashville Predators

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - New York Rangers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Florida Panthers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Vegas Golden Knights

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Anaheim Ducks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Chicago Blackhawks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...