reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Popularny kanał dla dzieci przechodzi do online

dodano: 2024-01-30 20:45
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Tiny Pop Jeden z najbardziej popularnych kanałów dziecięcych na brytyjskim rynku - Tiny Pop, będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem platform streamingowych i internetowych od środy, 20 marca 2024 roku. Krok ten zakończy tradycyjną transmisję linearną u operatorów Freeview, Freesat, Sky i Virgin Media. Kanał opuści także satelitę Astra 2F (28,2°E), gdzie nadaje sygnał nieszyfrowany (FTA) w wiązce brytyjskiej.

tinypop.com
POP i Tiny POP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Narrative Entertainment, nadawca największej komercyjnej grupy dla dzieci w Wielkiej Brytanii, ogłosił, że od 20 marca 2024 r. kanał Tiny Pop dla przedszkolaków będzie działać w trybie online.

Decyzja jest następstwem udanego debiutu na platformach streamingowych we wrześniu 2023 roku. Siostrzany kanał POP jest obecnie numerem 1 w rankingu kanałów FAST dla dzieci w Samsung TV Plus, a Tiny Pop znajduje się w trójce najlepiej oglądanych kanałów dziecięcych w serwisie.

W komentarzu korporacyjnym Narrative Entertainment wyjaśnia, że zmienia swoją strategię na 2024 rok z powodu zmiany nawyków oglądania treści przez dzieci. Spółka skoncentruje się na rozszerzaniu swojej oferty w streamingu.

Tiny Pop jest adresowany do dzieci 4-6 lat, oferując tej grupie wiekowej programy pełne zabawy, wyobraźni i kreatywności z połączeniem niezapomnianych postaci. Obok „Hello Kitty: Super Style!” i „Masza i Niedźwiedź”, dołączyły do nowego kanału „Gigantozaur”, „Simon” i „Dino Ranch”. Tiny Pop będzie kontynuowany w aplikacji POP Player oraz u dostawców transmisji strumieniowej Samsung TV Plus, Netgem i LG Channels.

Parametry techniczne Tiny Pop i Tiny Pop +1: (tylko do 19.03.2024 r.)
Astra 2F (28,2°E)
tp. 110 (11,307 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK) - wiązka UK
Kodowanie: brak (FTA)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...