reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Powstanie i24News po hebrajsku

dodano: 2024-01-31 09:52
autor: RO | źródło: Altice/i24News

i24news Amerykańska grupa Altice uruchomi czwartą wersję językową międzynarodowego kanału informacyjnego i24News. W planach jest start i24News w języku hebrajskim. Kolejny kanał dostarczy widzom bieżące aktualizacje wydarzeń przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Obecnie sieć składa się z 3 kanałów nadawanych po angielsku, francusku i arabsku.

i24news HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie i24News w języku hebrajskim jest wynikiem szczegółowej analizy izraelskiego rynku, której celem jest dostarczenie hebrajskojęzycznej widowni mediów dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań, poinformowała firma Altice.

Będzie to komercyjny, oparty na reklamie kanał, który pojawi się bezpłatnie we wszystkich platformach OTT i cyfrowych w Izraelu. Ma spełniać międzynarodowe standardy i ma być w pełni dostosowany do izraelskich odbiorców. Trwa nabór dziennikarzy, prezenterów, redaktorów, twórców treści i producentów. Obecnie i24News rozbudowuje swój obiekt nadawczy w jednym z najstarszych portów świata, dzielnicy miasta Tel Awiw - Jaffa. Powstanie nowe studio telewizyjne dla kanału hebrajskiego, wyposażone w najnowocześniejsze technologie i innowacyjne elementy wizualne, zapewniając widzom wyjątkowe i ulepszone wrażenia.

Uruchomiony w lipcu 2013 r. i24NEWS oferuje 3 międzynarodowe kanały informacyjne w języku angielskim, francuskim i arabskim z naciskiem na relacje z Izraela, Bliskiego Wschodu i głównych wydarzeń światowych. W momencie startu był określany mianem "izraelskiej odpowiedzi na Al-Jazeera".

Początek 2024 r. przyniósł większe zmiany dystrybucyjne.
Kanały i24News HD English i i24News HD French przestały nadawać satelitarnie z Eutelsat Hot Bird 13F (13°E). Wersja francuska w jakości SD pozostała na satelicie Astra 1L (19,2°E), jednak w obecnej chwili przekaz nie jest prowadzony (jest czarny ekran). Wszystkie kanały można znaleźć w transmisji strumieniowej i wybranych platformach OTT.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...