reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał Dizi zmieni się w Novelas+1

dodano: 2024-02-01 09:55 | aktualizacja: 2024-02-02 10:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Kino Polska/satkurier.pl

Novelas+1 Dizi 1 marca br. telewizyjny kanał Dizi, należący do portfolio Grupy Kino Polska, zmieni się w Novelas+1. To efekt synergii w ramach Grupy CANAL+. Profil kanału, emitującego popularne telenowele, pozostanie ten sam, widzowie zaś zyskają dostęp do nowych, atrakcyjnych treści, informuje nadawca. Novelas+1 będzie łączyć świat tureckich seriali z latynoamerykańskimi.

Novelas+1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa Kino Polska jest częścią SPI International, globalnej grupy medialnej należącej do Grupy CANAL+, posiadającej wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu kanałami telewizyjnymi i usługami cyfrowymi w prawie 70 krajach świata. Grupa Kino Polska oferuje popularne kanały, przeznaczone dla szerokiej widowni, wśród nich kanał Dizi, który wraz z początkiem marca oficjalnie stanie się Novelas+1.
 

– Stale ulepszamy portfolio naszych kanałów, zapewniając widzom dostęp do jeszcze ciekawszej rozrywki. Kanał Novelas+1, który powstał jako efekt synergii w ramach Grupy CANAL+, to unikalna oferta na rynku, łącząca świat tureckich seriali z latynoamerykańskimi. Mamy nadzieję, że po zmianie w Novelas+1 i poprzez wzbogaconą ofertę programową, kanał zyska jeszcze szerszą widownię, która dołączy do wiernych fanów ponadczasowych historii o miłości – powiedział Erwan Luherne, członek zarządu Grupy Kino Polska i dyrektor zarządzający SPI International.

Widzowie kanału Novelas+1 dalej będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów w wyjątkowych historiach o miłości i zdradzie, trudnych relacjach i więzach rodzinnych, ukazanych na tle tureckiej kultury i stylu życia. W ofercie kanału Novelas+1 znajdą się dobrze znane i lubiane telenowele tureckie, takie jak „Dumna miłość”, „Słodycz kłamstwa” i „Przypieczętowany los”, jak również „Złamane życie”.
 

Premierowo Novelas+1 pokaże produkcję „Dobrze mieć przyjaciół”, która zadebiutuje w sobotę 2 marca o godz.18:40, w nowym premierowym paśmie weekendowym. Serial opowiada o paczce przyjaciół, którzy poznali się na studiach i niebawem wspólnie muszą zmierzyć się z przeszłością. Dochodzą wówczas do wniosku, że dorosłość nie jest taka, jaką ją sobie wyobrażali.

Poza cieszącymi się ogromną popularnością tureckimi serialami, Novelas+1 zaoferuje widzom również bogaty świat emocjonujących i wzruszających produkcji latynoamerykańskich, które są po raz pierwszy emitowane w Polsce. To niesamowite historie o miłości, zdradzie, przyjaźni i życiowych dramatach z udziałem charyzmatycznych bohaterów. Wśród tytułów, które pokaże Novelas+1 znajdą się seriale „Dzika miłość” i „Imperium kłamstw” oraz „Dziedziczka” i „Rubi” w odświeżonej wersji i z nową wersją lektorską.
 

– Dzięki współpracy Grupy Kino Polska i CANAL+ Polska, Grupa CANAL+ wprowadzi na polski rynek szerszą i bardziej atrakcyjną ofertę kanałów Novelas+ i Novelas+1 z korzyścią dla lokalnej widowni – informuje nadawca.

Dodajmy, że - w przeciwieństwie do Dizi (przyszłego Novelas+1) - kanał Novelas+ jest dostępny w ofercie platform satelitarnych CANAL+, Polsat Box i Orange TV. Redakcja satkurier.pl zwróciła się do nadawcy z zapytaniem, czy planuje poszerzenie zasięgu Novelas+1 (Dizi) o satelitę.
 

– Jeżeli pojawią się jakieś zmiany w tym zakresie, to z pewnością będziemy o nich informować – przekazało satkurier.pl biuro prasowe Grupy Kino Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...