reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Super Polsat: Udaremnianie zamachów bombowych

dodano: 2024-02-01 19:26 | aktualizacja: 2024-02-01 21:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Centralne Biuro Śledcze Policji CBŚP Policja grafika animacja rysunek bajka Na kanale Super Polsat wyemitowany zostanie premierowo 4. odcinek 1. sezonu polskiego serialu dokumentalnego „Największe śledztwa CBŚP”, którego bohaterem jest Centralne Biuro Śledcze Policji (CBŚP). - CBŚP po raz pierwszy w historii otwiera archiwa przed widzami - zapowiada nadawca. Producentem programu jest Constantin Entertainment Polska. Odcinek zatytułowany będzie „Zamachy bombowe”, a przedstawiona zostanie w nim praca policjantów, którzy zajmowali się wykrywaniem i udaremnianiem zamachów bombowych.

Centralne Biuro Śledcze Policji CBŚP Policja grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Autorzy dokumentalnego serialu dotarli do policjantów, którzy zajmowali się wykrywaniem i udaremnianiem zamachów bombowych. Ich praca zapobiegła wielu tragediom. W jaki sposób radzili sobie z presją czasową? Jak wyglądały szczegóły niebezpiecznych akcji? Czwarty odcinek pierwszego sezonu programu „Największe śledztwa CBŚP” wyemitowany zostanie premierowo w czwartek, 1 lutego br. o godzinie 21:00 w stacji Super Polsat.

W programie widzowie dowiedzą się, jak doszło do pojmania: Bombera z Wrocławia, który podłożył ładunek wybuchowy w autobusie miejskim, ekoterrorysty, który wysadził budynek na budującym się osiedlu mieszkaniowym, zamachowca, który zemścił się na swoim wspólniku, oraz chemika, który ze swojego mieszkania w bloku stworzył prawdziwą bombową pułapkę na policjantów i komorników. Byli szefowie Centralnego Biura Śledczego Policji - inspektorka Renata Skawińska, oraz nadinspektorka Kamil Bracha ujawniają swoje przeżycia i emocje podczas poszukiwań zamachowców, którzy grożąc zamachami musieli być szybko wykryci i zatrzymani. Opowiedzą, jak presja czasowa miała wpływ na ich osobiste zaangażowanie w tych spawach, którymi żyła cała Polska, i jak wyglądał ich powrót do domu po wielodniowych akcjach.

Jak zapowiada nadawca, seria dokumentalna „Największe śledztwa CBŚP” pozwala widzom zobaczyć od kulis świat polskiej przestępczości zorganizowanej, jakiego nie znali. Każdy jej odcinek skupia się na innym obszarze działalności kryminalnej i przybliża wybrane śledztwa z danego obszaru, które zakończyły się akcją Centralnego Biura Śledczego Policji. Tematy odcinków odzwierciedlają specyfikę polskiego świata przestępczego: nielegalna działalność pseudokibiców, uprowadzenia, seksbiznes, zamachy bombowe, narkobiznes, przemyt, nielegalna broń, sprawy kryminalne, Archiwum X, nielegalne farmaceutyki (więcej tutaj).

„Największe śledztwa CBŚP” - sezon 1., emisja w czwartki o godz. 21:00 na kanale Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...