reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Super Polsat: Kulisy seksbiznesu i jego zwalczania

dodano: 2024-01-24 22:36 | aktualizacja: 2024-01-24 23:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Centralne Biuro Śledcze Policji CBŚP Policja grafika animacja rysunek bajka Na kanale Super Polsat wyemitowany zostanie premierowo 3. odcinek 1. sezonu polskiego serialu dokumentalnego „Największe śledztwa CBŚP”, którego bohaterem jest Centralne Biuro Śledcze Policji (CBŚP). - CBŚP po raz pierwszy w historii otwiera archiwa przed widzami - zapowiada nadawca. Producentem programu jest Constantin Entertainment Polska. Odcinek zatytułowany będzie „Seksbiznes”, a przedstawione zostaną w nim kulisy seksbiznesu i zwalczania związanych z nim grup przestępczych.

Centralne Biuro Śledcze Policji CBŚP Policja grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szacuje się, że w Polsce jest około 15 tysięcy agencji towarzyskich.
To ogromny biznes, który co roku generuje milionowe przychody grupom przestępczym, a dla kobiet skuszonych pozornie łatwym pieniądzem to świat, z którego trudno potem wyjść. Jak wyglądają kulisy seksbiznesu i walka ze związaną z nim przestępczością, widzowie zobaczą w trzecim odcinku pierwszego sezonu „Największych śledztw CBŚP”, który premierowo zostanie wyemitowany w czwartek, 25 stycznia br. o godzinie 21:00 w stacji Super Polsat.

W programie widzowie dowiedzą się między innymi  jak werbowane są prostytutki i jak wygląda ich sytuacja oraz w jaki sposób działają agencje towarzyskie i tak zwane „mieszkaniówki”. Oficerowie operacyjni Centralnego Biura Śledczego Policji opowiedzą o rozpracowywaniu takich „biznesów” i zdradzą szczegóły kilku wymierzonych w nie akcji biura. Widzowie poznają historię rozbicia agencji towarzyskiej i grupy przestępczej Czekolindy oraz gangu sutenerskiego Dreksa, który kierował agencjami Cindy i Naomi działającymi w latach 2005-2010 w Poznaniu.

Największe śledztwa CBŚP” to emitowany premierowo w czwartki o godzinie 21:00 na kanale Super Polsat program dokumentalny przedstawiający śledztwa Centralnego Biura Śledczego Policji.

Śledztwa ukazane są poprzez relacje ekspertów - byłych i czynnych funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji - oraz materiały filmowe z policyjnego archiwum, w tym nigdzie dotąd niepublikowane. Widzowie poznają pracę Centralnego Biura Śledczego Policji od kuchni oraz kulisy poszczególnych operacji i kontekst wydarzeń: sposoby działania sprawców, historię rozpracowania i zatrzymania przestępców, kluczowe zdarzenia i przełomowe momenty śledztw. Eksperci zdradzają także niektóre tajniki pracy w Policji i dzielą się swymi doświadczeniami z tej służby. Niektórzy z nich w programie po raz pierwszy ujawnią swój wizerunek (więcej tutaj).

„Największe śledztwa CBŚP” - sezon 1., emisja w czwartki o godz. 21:00 na kanale Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...