reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 2.02.2024

dodano: 2024-02-01 12:59 | aktualizacja: 2024-02-08 17:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: 1. FC Heidenheim - Borussia Dortmund. Transmisje live z WTA World Tour Linz tylko w Canal+. Transmisja meczu Pucharu Davisa: Uzbekistan - Polska w kanale Polsat Sport - gra Hubert Hurkacz.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:00 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/4 finału
Clara Burel - Donna Vekić

Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/4 finału
Anastasija Potapova - Jekaterina Aleksandrowa

Komentarz: Bartosz Ignacik

17:00 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/4 finału
TBD - Jodie Burrage

Komentarz: Maciej Zaręba

19:00 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/4 finału
Elise Mertens - Anastasija Pawluczenkowa

Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Minnesota Timberwolves - Orlando Magic
Komentarz: Bartek Tomczak, Mirosław Noculak
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - RCD Mallorca
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

03:00 (pt/so) Boks: BKFC 57: 
Luis Palomino - Austin Trout
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Paris Saint-Germain
Komentarz: Paweł Glamowski, Michał Bojanowski

 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak

 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
 
Eurosport 1

10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Seefeld:
Konkurs skoków

11:00 Kombinacja norweska kobiet: Puchar Świata, Seefeld:
Konkurs skoków

14:00 Snooker: German Masters:
1/4 finału

16:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

20:00 Snooker: German Masters:
1/4 finału
 
Eurosport 2

10:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Alleghe:
Skicross

13:00 Kolarstwo szosowe: AlUla Tour:
Etap 4

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 3

18:30 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle

21:00 Golf: AT&T Pebble Beach Pro-Am:
2. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Friday Fights 50:
Gala

02:00 (pt/so) Boks: BKFC 57: 
Luis Palomino - Austin Trout
 
Golf Channel

19:15 Golf: LIV Golf:
1. runda
Komentarz: Max Sałuda

 
Polsat Sport Premium 1

10:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Alleghe:
Cross

19:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Żalgiris Kowno - Panathinaikos Ateny

22:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle
 
Polsat Sport Premium 2

18:30 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Halfpipe

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Virtus Segafredo Bolonia - Partizan mt:s Belgrad
 
Polsat Sport

05:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech kontynentów:
Taniec rytmiczny

09:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech kontynentów:
Program dowolny solistek

10:00 Tenis: Puchar Davisa: 
Uzbekistan - Polska
Sergey Fomin - Hubert Hurkacz

12:00 Tenis: Puchar Davisa: 
Uzbekistan - Polska
Khumoyun Sultanov - Maks Kaśnikowski

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE GiEK Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Exact Systems Hemarpol Częstochowa
 
Polsat Sport Extra

07:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd dwójek kobiet

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd dwójek kobiet

10:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech kontynentów:
Program dowolny solistek

12:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech kontynentów:
Ceremonia dekoracji

14:00 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd kobiet

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Dziki Warszawa

19:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Quebec:
Dzień 1
 
Polsat Sport News

10:30 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd mężczyzn

12:00 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd mężczyzn

14:30 Tenis: ATP World Tour, Montpellier:
1/4 finału

16:30 Tenis: ATP World Tour, Montpellier:
1/4 finału

19:00 Tenis: ATP World Tour, Montpellier:
1/4 finału

21:00 Tenis: ATP World Tour, Montpellier:
1/4 finału
 
TVP Sport

14:30 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Sopot:
Duża runda
Komentarz: Jarosław Idzi

18:00 Futsal: Mecz towarzyski: 
Polska - Arabia Saudyjska
Komentarz: Hubert Bugaj, Tomasz Aftański
 
Viaplay

18:30 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
MSV Duisburg - TSG 1899 Hoffenheim

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - SV Wehen Wiesbaden

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1.FC Magdeburg - Holstein Kiel
Komentarz: Dawid Król

19:45 Dart: The Masters:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U-20:
Walia - Szkocja

20:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U-20:
Włochy - Anglia

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Heidenheim - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Bristol City - Leeds United
Komentarz: Tomasz Górski

21:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Francja - Irlandia
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Konkursy umiejętności


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...