reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 3.02.2024

dodano: 2024-02-02 13:43 | aktualizacja: 2024-02-03 00:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga EA Sports: Deportivo Alavés - FC Barcelona. Transmisja live z Pucharu Świata w Willingen w TVN i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/2 finału
Donna Vekic - Jekaterina Aleksandrowa
Komentarz: Dawid Celt

16:00 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/2 finału
Jelena Ostapenko - Anastasija Pawluczenkowa
Komentarz: Żelisław Żyżyński

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Girona FC - Real Sociedad
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - RC Lens
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - RC Lens
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Deportivo Alavés - FC Barcelona
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - AC Monza
Komentarz: Michał Grzyb, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Valencia CF - UD Almería
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Adrian Gątarek

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - Montpellier HSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Porto - Rio Ave FC
Komentarz: Jakub Ostrowski
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Valencia CF - UD Almería
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Adrian Gątarek

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Granada CF - UD Las Palmas
Komentarz: Jakub Ostrowski, Michał Świerżyński

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Famalicão - Sporting CP
Komentarz: Michał Grzyb
 
Eurosport 1

09:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Seefeld:
Konkurs skoków

12:05 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:30 Piłka ręczna kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Vipers Kristiansand - MKS Zagłębie Lubin

20:00 Snooker: German Masters:
1/2 finału
 
Eurosport 2

09:00 Snowboard: Puchar Świata, Gudauri:
Snowcross

10:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Alleghe:
Cross

12:45 Kolarstwo szosowe: AlUla Tour:
Etap 5

14:30 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig kobiet

16:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 4

19:00 Golf: AT&T Pebble Beach Pro-Am:
3. runda
 
Fightklub

20:00 Boks: Gala, Londyn: 
Joshua Buatsi - Dan Azeez

 
Golf Channel

19:15 Golf: LIV Golf:
2. runda
Komentarz: Max Sałuda
 
Polsat Sport Premium 1

09:00 Snowboard: Puchar Świata, Gudauri:
Cross

10:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Alleghe:
Cross

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Aberdeen FC - Celtic FC

19:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Generazione Vincente Napoli Basket - Germani Brescia

22:00 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Halfpipe
 
Polsat Sport Premium 2

15:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Zawody

18:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle
 
Polsat Sport

05:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny par sportowych

08:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Ceremonia dekoracji

09:00 Tenis: Puchar Davisa (debel): 
Uzbekistan - Polska
Sergey Fomin/Maxim ShinHubert Hurkacz/Jan Zieliński

10:30 Tenis: Puchar Davisa: 
Uzbekistan - Polska
Khumoyun Sultanov - Hubert Hurkacz

12:00 Tenis: Puchar Davisa: 
Uzbekistan - Polska
Sergey FominMax Kaśnikowski

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź - PGE Rysice Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Roman Dolidze - Nassourdine Imavov
 
Polsat Sport Extra

09:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny solistów

12:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Ceremonia dekoracji

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Dwójki mężczyzn

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Grupa Azoty Unia Tarnów - Industria Kielce

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Icon Sea Czarni Słupsk - Trefl Sopot

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Fight

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Rana Verona - Pallavolo Padova


 
Polsat Sport News

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Przejazd jedynek kobiet

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Przejazd jedynek kobiet

15:00 Tenis: ATP World Tour, Montpellier:
1/2 finału
Felix Auger-Aliassime - Alexander Bublik

16:30 Tenis: ATP World Tour, Montpellier:
1/2 finału
Holger Rune - Borna Coric

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Quebec:
Dzień 2
 
Sportklub

18:30 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Panserraikos FC - Aris FC

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia - Surne Bilbao Basket
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP Sport

14:30 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig kobiet
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Cezary Zamana

16:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Silver, Metz:
Zawody
Komentarz: Piotr Dębowski, Filip Moterski

18:30 Skoki narciarskie: FIS Cup, Szczyrk:
Zawody
Komentarz: Mateusz Leleń, Maciej Piotrowski
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
RB Lipsk - 1. FC Köln

13:45 Dart: The Masters:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1.FC Nürnberg - VFL Osnabrück

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 - Eintracht Braunschweig

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

15:15 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Frölunda - Luleå

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy - Anglia
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum - FC Augsburg
Komentarz: Przemysław Pozowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Darmstadt 98 - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Dawid Król & Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - VfB Stuttgart
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - Werder Bremen
Komentarz: Piotr Chłystek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Crystal Palace
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Fulham FC
Komentarz: Adam Delimat, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Luton Town
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Preston North End - Ipswich Town

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia - Szkocja
Komentarz: Robert Grzędowski, Andrzej Kopyt

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United - Aston Villa
Komentarz: Dawid Król, Maciej Łuczak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Juza, Tomasz Urban

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hertha Berlin - Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
All-Star Game
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Andrzej Kulasek

21:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U-20:
Francja - Irlandia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...