reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 10.02.2024

dodano: 2024-02-08 23:18 | aktualizacja: 2024-02-12 10:55
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Satkurier.pl poleca transmisje ze skoków narciarskich: Pucharu Świata w Lake Placid. Polecamy także transmisje z meczów PKO BP Ekstraklasy. Polecamy ważny mecz Bundesligi: Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern München. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/2 finału
Elena Rybakina - Ludmiła Samsonowa
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz - Kostecka
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport

12:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/2 finału
Daria Kasatkina - Beatriz Haddad Maia
Komentarz: Klaudia Jans - Ignacik, Dawid Celt

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Deportivo Alavés - Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Lille OSC

Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Madryt - Girona FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Lille OSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski
 
Eleven Sports 2

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Inter Mediolan

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - Torino FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - Valencia CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - Torino FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Skicross

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bansko:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Komentarz: Michał Okniański

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
1. przejazd slalomu giganta kobiet
Komentarz: Witold Domański, Dagmara Krzyżyńska

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bansko:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Komentarz: Michał Okniański

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
2. przejazd slalomu giganta kobiet
Komentarz: Witold Domański, Dagmara Krzyżyńska

15:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Canmore:
Bieg sprinterskie stylem mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

21:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Canmore:
Bieg sprinterskie stylem kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

23:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs duetów
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
Eurosport 2

12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: UAE Tour:
Etap 3

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Murcia:
Wyścig

16:00 Kolarstwo szosowe: Figueira Champions Classic:
Wyścig

19:00 Golf: WM Phoenix Open:
3. runda
 
Fightklub

02:00 (so/nd) Sporty walki: BYB 24:
Gala


 
Golf Channel

18:30 Golf: LIV Golf, Las Vegas:
Finał

 
Metro

21:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Canmore:
Bieg sprinterskie stylem kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
MFK Karvina - AC Sparta Praga

19:45 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Lac-Beauport:
Aerials
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Karta wstępna

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Jack Hermansson - Joe Pyfer
 
Polsat Sport Extra

08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Cross

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
KS Azoty-Puławy - Industria Kielce

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Anwil Włocławek - King Szczecin

20:00 Boks: Gala, Londyn: 
Hamzah Sheeraz - Liam Williams
 
Polsat Sport Fight

16:00 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Dzień 2

18:30 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: 
Farmitalia Catania - Itas Trentino
 
Polsat Sport News

13:30 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Dzień 2

16:30 Tenis: ATP World Tour, Marsylia:
1/2 finału
Hubert Hurkacz - Ugo Humbert

18:00 Tenis: ATP World Tour, Marsylia:
1/2 finału
Karen Chaczanow - Grigor Dimitrow

20:45 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold, Lievin:
Zawody 

00:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Dallas:
1/2 finału
 
Sportklub

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Domžale - NK Bravo

18:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Pas Janina - Aris FC

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Zaragoza - Lenovo Tenerife
 
TVN

15:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

23:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs duetów
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
TVP Sport

17:00 Biathlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

20:30 Sporty walki: Hexagone 14:
Gala
Komentarz: Patryk Prokulski

 
Viaplay

12:00 Snooker: Championship League Snooker Invitational:
Faza grupowa

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - Karslruher SC

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - Elversberg

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - FC St. Pauli

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Ipswich Town - West Bromwich Albion
Komentarz: Michał Skiba, Mikołaj Kamiński

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
1. FC Köln - Bayern Monachium

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Francja

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - RB Leipzig
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - VfL Bochum
Komentarz: Piotr Chłystek

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - Darmstadt 98
Komentarz: Przemysław Pozowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Bremen - 1. FC Heidenheim
Komentarz: Kamil Kania

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - AFC Bournemouth
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Burnley FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Luton Town - Sheffield United
Komentarz: Marcin Pawłowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Brentford FC
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Southampton FC - Huddersfield Town

17:00 Sporty walki: Cage 61:
Gala

17:30 Snooker: Championship League Snooker Invitational:
Faza grupowa

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Walia
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern München
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Newcastle United
Komentarz: Mateusz Juza, Wojciech Piela

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - St. Louis Blues

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Vancouver Canucks

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Dallas Stars

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Calgary Flames

20:30 Piłka nożna:  2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - SC Paderborn 07
Komentarz: Kamil Kania

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Balingen-Weilstetten - FRISCH AUF! Göppingen

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Washington Capitals

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Colorado Avalanche

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Seattle Kraken

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Arizona Coyotes

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Edmonton Oilers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...