reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 11.02.2024

dodano: 2024-02-09 20:44 | aktualizacja: 2024-02-11 15:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Satkurier.pl poleca transmisję z LaLiga EA Sports w 4K: FC Barcelona - Granada CF. Polecamy także transmisję z meczu hokeja na lodzie w ramach kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich 2026: Polska - Korea Południowa. Mecz Ekstraklasy: Śląsk vs Pogoń także w TVP Sport. Polecamy derby Londynu w Premier League w Viaplay i CANAL+. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda. Inaugurujemy codzienny cykl „Futbol w TV”, w którym będziemy publikować plan transmisji meczów piłki nożnej mężczyzn w polskiej telewizji. 



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Arsenal
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
FC Barcelona - Granada CF
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Adam Szała

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
FC Barcelona - Granada CF
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
Finał
Daria Kasatkina - Elena Rybakina

Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

16:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1. runda
Ashlyn Krueger - Paula Badosa

18:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1. runda
Sorana Cristea - Sloane Stephens (retransmisja), w tym czasie na CANAL+ online na żywo: Emma Navarro - Jasmine Paolini

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat - Boston Celtics
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Getafe CF - Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
BAXI Manresa - FC Barcelona
Komentarz: Tomasz Witas, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - AS Monaco
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

16:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1. runda

18:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1. runda
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - Frosinone Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - US Lecce
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC - Atalanta Bergamo
Komentarz: Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - SSC Napoli

Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Le Havre FC - Stade Rennais FC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Sevilla FC - Atlético Madryt
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - AS Monaco
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - Olympique Lyon
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
Vitória SC - SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - Frosinone Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
RCD Mallorca - Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
Sporting CP - SC Braga
Komentarz: Michał Grzyb, Jakub Ostrowski
 
Eurosport 1

08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Skicross

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bansko:
1. przejazd slalomu mężczyzn
Komentarz: Michał Okniański, Dagmara Krzyżyńska

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
1. przejazd slalomu kobiet
Komentarz: Witold Domański

12:00 Kombinacja norweska kobiet: Puchar Świata, Otepää:
Bieg na 5 km

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bansko:
2. przejazd slalomu mężczyzn
Komentarz: Michał Okniański, Dagmara Krzyżyńska

14:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

15:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Canmore:
Bieg na 20 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

20:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Canmore:
Bieg na 20 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Eurosport 2

09:30 Kombinacja norweska kobiet: Puchar Świata, Otepää:
Konkurs skoków

10:15 Kombinacja norweska:  Puchar Świata, Otepää:
Konkurs skoków

12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: UAE Tour:
Etap 4

13:45 Kolarstwo przełajowe: Trophy Lille:
Wyścig kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Trophy Lille:
Wyścig mężczyzn

16:00 Kolarstwo szosowe: Clásica de Almería:
Wyścig

19:00 Golf: WM Phoenix Open:
Finał
 
Metro

18:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Canmore:
Bieg na 20 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Polsat

00:30 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga NFL - Super Bowl: 
San Francisco 49ers - Kansas City Chiefs


 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Heerenveen - AFC Ajax

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FK Jablonec

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Pallavolo Padova - Allianz Milano


 
Polsat Sport Premium 3

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Volendam - PSV Eindhoven


 
Polsat Sport Premium 4

19:45 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Lac-Beauport:
Skoki akrobatyczne


 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Bogdanka LUK Lublin - Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Trefl Gdańsk - PGE GiEK Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie

00:30 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga NFL - Super Bowl: 
San Francisco 49ers - Kansas City Chiefs
 
Polsat Sport Extra

09:30 Golf: Qatar Masters:
Finał

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Górnik Zabrze - KGHM Chrobry Głogów

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
EA7 Emporio Armani Mediolan - Happy Casa Brindisi
 
Polsat Sport Fight

15:00 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Dzień 3

19:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold, Nowy Jork:
Zawody
 
Polsat Sport News

08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Skicross

13:30 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Dzień 3

15:30 Tenis: ATP World Tour, Marsylia:
Finał
Ugo Humbert - Grigor Dimitrow

17:30 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Dzień 3

20:00 Tenis: ATP World Tour, Dallas:
Finał
Tommy Paul - Marcos Giron

23:00  Tenis: ATP World Tour, Cordoba:
Finał
 
Sportklub

12:45 Jeździectwo: League of Nations, Abu Zabi:
Zawody

16:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Panserraikos FC - Panathinaikos Ateny

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
BAXI Manresa - FC Barcelona
 
TVN

15:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP Sport

09:30 Piłka wodna mężczyzn: Puchar Polski:
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Idzi

11:15 Piłka wodna mężczyzn: Puchar Polski:
Finał
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Idzi

14:30 Biathlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Grzegorz Guzik

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow

20:15 Hokej: Prekwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Polska - Korea Południowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Coventry City - Millwall FC
Komentarz: Michał Skiba

13:30 Piłka nożna kobiet: Vitality Women's FA Cup:
Arsenal FC - Manchester City

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - Hertha Berlin

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - FC Schalke 04
Komentarz: Dawid Król

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück - Hansa Rostock

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Juza

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - MT Melsungen
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Włochy
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Köln
Komentarz: Mateusz Borek & Marcin Borzęcki

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - St. Louis Blues
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Michał Ruszel

19:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...