reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Premier League do 2028 roku w Sky Deutschland

dodano: 2024-02-11 17:41
autor: Jan Borejko | źródło: PL/Sky.com

Premier League Sky Deutschland liga angielska do 2028 Sky de 360px Angielska Premier League i platforma Sky Deutschland dużo wcześniej uzgodniły nową umowę dotyczącą praw telewizyjnych. Stara umowa będzie ważna jeszcze przez półtora roku. Teraz najlepsza, piłkarska liga świata - Premier League pozostanie w niemieckiej platformie Sky  na dłużej - aż do 2028 roku.
 


SKY.de
Premier League Sky Deutschland liga angielska do 2028 Sky de 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator platformy płatnej telewizji Sky Deutschland pozostaje siedzibą piłkarskiej Premier League.
Nowa umowa stanowi kontynuację istniejącej umowy i oznacza, że ​​Premier League będzie oferowana przez Sky Deutschland do sezonu 2027/28 włącznie.

Nowy kontrakt obejmuje wyłączne prawa do transmisji we wszystkich kanałach dystrybucyjnych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii (niewyłącznie).

Sky Sport na Sky Deutschland będzie miał do dyspozycji łącznie ponad 800 transmisjom na żywo z Bundesligi, 2. Bundesligi, Pucharu Niemiec (DFB-Pokal) i Premier League.

Sky Sport będzie transmitować w Niemczech na wyłączność wszystkie 380 meczów Premier League w rozdzielczości HD w każdym sezonie, w tym ponad 250 spotkań na żywo. Wiadomo, że zwykle jeden najlepszy mecz na dzień meczowy będzie w Sky DE także w UHD.

Relacje z Premier League będą  transmitowane za pośrednictwem satelity, telewizji kablowej, IPTV, Internetu i urządzeń mobilnych i będzie dostępna w pakiecie Sky Sport oraz w WOW Live-Spor. Premier League będzie także dostępna na żywo w Sky Sportsbars i Sky Hotels.

Premier League w Sky DE jest częścią pakietu sportowego i obecnie kosztuje 20 euro/mies. w ramach rocznego abonamentu, następnie 28 euro/mies. Oprócz Premier League dostępny jest także Puchar DFB, piłka ręczna, tenis, golf i wiele więcej. Pakiet obejmuje Sky Q i Sky Go.

Wszystkie mecze i inne formaty Premier League transmitowane są na kanale Sky Sport Premier League. W dni meczowe udostępniane są dodatkowe kanały Sky Sport dla poszczególnych meczów, jeśli są rozgrywane o tej samej godzinie, np. o godz. 16:00 w sobotę. Najważniejszy mecz dnia zwykle komentuje Florian Schmidt-Sommerfeld.

Źródło: www.sky.de  digitalfernsehen.de

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...