reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

WBD nabyło nowe tytuły dla TTV i Metro

dodano: 2024-02-19 12:32
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WBD

Telewizja Metro Warner Bros. Discovery nabyło prawa do emisji na europejskich rynkach ośmiu programów, w tym dwóch brytyjskich Amazon Originals: „The Grand Tour” i „Farma Clarksona” (sezony 1 i 2). Obie te serie będą emitowane na polskich kanałach TTV i Metro, a „The Grand Tour” będzie dostępny także w TVN Turbo. We Włoszech premiera „The Grand Tour” będzie miała miejsce na kanale MotorTrend, a „Farma Clarksona” zostanie pokazana na DMAX.

„Farma Clarksona”, fot. Amazon
Farma Clarksona Amazon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sumie osiem nabytych tytułów zapewni dodatkowe 180 godzin czasu antenowego. Inne serie to m.in.: „The Repair Shop Australia” i „Teen First Dates” - oba wyprodukowane przez firmy należące do Warner Bros International Television Production. Program „Repair Shop Australia” będzie emitowany na kanałach FTA i w płatnej telewizji w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Włoszech i Europie Środkowej. Tymczasem „Teen First Dates” będzie emitowany na kanałach FTA i w płatnej telewizji w Norwegii i we Włoszech.
 

- Z przyjemnością ogłaszamy dodanie ośmiu ekscytujących programów do naszych kanałów linearnych w całej Europie. Programy te mają wszelkie atrybuty, aby podbić serca publiczności i cieszymy się, że możemy włączyć je do naszej oferty poprzez różne marki i rynki. Nieustannie poszukujemy licencji do najlepszych treści dla naszych sieci, a różnorodna i dająca rozrywkę oferta unscripted odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie różnorakich i wysokiej jakości treści, które przemawiają do naszych widzów - powiedziała Myriam Lopez-Otazu, Group VP Content, WBD EMEA.

Inne nabyte tytuły to:

„Jungle Dads”, w którym odkrywca Ed Stafford ma misję wyciągania współczesnych ojców z komfortu rutyny, został wybrany do emisji na kanałach we Włoszech, Hiszpanii, Francji, krajach nordyckich, Niemczech, Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Tytuł pochodzi z Twenty Twenty WBITVP.

„Outback Crystal Hunters”, podążający za poszukiwaczami kryształów w ekstremalnych warunkach aż do najdalszych zakątków buszu, aby odkryć unikalne klejnoty i znaleźć kolejny milion dolarów, będzie emitowany w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Węgrzech, krajach Beneluksu, krajach nordyckich i Europie Środkowo-Wschodniej. Producentem serialu jest Prospero Productions.

„My Strange Addiction: Still Addicted”, przyglądający się życiu osób zmagających się z dziwnymi i nietypowymi zachowaniami, zostanie wyemitowany w stacjach WBD w krajach Beneluksu, krajach nordyckich, Niemczech, Włoszech, Iberii, Turcji, Polsce, Węgrzech, Rumunii i Republice Południowej Afryki. Serial został wyprodukowany przez Exit Four TV i nabyty od Rive Gauche.

„Gem Hunters Down Under”, który podąża za zespołem eklektycznych poszukiwaczy klejnotów w ich pełnej przygód wyprawie w poszukiwaniu nieuchwytnych skarbów, wyprodukowany przez Wildbear Entertainment, jest pokazywany w Wielkiej Brytanii i krajach Beneluksu (sezony 1 i 2; sezon 3 jeszcze w tym roku). Wszystkie seriale będą emitowane w Hiszpanii i we Włoszech jeszcze w tym roku na kanałach FTA i w płatnej telewizji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...