reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Pamfir” w stacjach Canal+

dodano: 2024-02-25 16:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Gutek Film „Pamfir” W stacjach CANAL+ Premium, CANAL+ 1 i CANAL+ Film wyemitowany zostanie premierowo polsko-chilijsko-francusko-luksembursko-ukraiński film „Pamfir”. Producentami filmu są Madants, BosonFilm i Wady Films, koproducentami Le Studio Orlando, Les Films d'ici i Quijote Films, a dystrybutorem jest Gutek Film. Występują Yelena Khokhlatkina, Solomiya Kyrylova, Rimma Zyubina, Petro Chychuk, Miroslav Makoviychuk, Stanislav Potiak i Oleksandr Yatsentyuk.

Gutek Film „Pamfir”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „Pamfir” wyemitowany zostanie premierowo we wtorek, 27 lutego br. o godzinie 21:00 w CANAL+ Premium i o godzinie 22:00 w CANAL+ 1. Tego samego dnia produkcja ta pojawi się premierowo w serwisie VOD CANAL+ Online. W środę, 28 lutego br. o godzinie 21:45 film ten zostanie wyemitowany premierowo w CANAL+ Film.

Ukrainiec Pafmir (w tej roli Oleksandr Yatsentyuk) przyjeżdża z Polski do rodzinnej wsi w Karpatach. Jego syn, Nazar (Stanislav Potiak), wpada w kłopoty. Żeby mu pomóc, mężczyzna musi znów wejść w niebezpiecznych świat lokalnych układów. Główne role odegrali: Oleksandr Yatsentyuk („Pamfir”), Solomiya Kyrylova („Pamfir”) oraz Yelena Khokhlatkina („Zniewolona”, „Pracuję na cmentarzu” i „Jak tam Katia”).

Pamfir, niegdyś przemytnik, dziś robotnik, wraca z Polski do domu w zachodniej Ukrainie. Chce spędzić we wsi doroczny karnawał i pobyć z żoną Oleną (Solomiya Kyrylova) i synem Nazarem. Nastolatek wpada jednak w kłopoty. Pamfir musi spłacić jego dług. W tym celu odnawia stare kontakty i przyjmuje ostatnie zlecenie. - Oklaskiwany w Cannes karpacki thriller, który splata pogańskie wierzenia z ukraińską rzeczywistością - zapowiada nadawca.

Reżyserem i autorem scenariusza filmu „Pamfir” jest Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk, a za zdjęcia odpowiadał Mykyta Kuzmenko. W obsadzie znaleźli się Yelena Khokhlatkina, Solomiya Kyrylova, Rimma Zyubina, Petro Chychuk, Miroslav Makoviychuk, Stanislav Potiak i Oleksandr Yatsentyuk.

Dodajmy, że film „Pamfir” pojawił się w kinach w piątek, 23 czerwca 2023 roku (więcej tutaj).
 
Oleksandr Yatsentyuk (w środku) na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pamfir”, foto: Gutek Film
Oleksandr Yatsentyuk (w środku) na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pamfir”, foto: Gutek Film
Oleksandr Yatsentyuk i Petro Chychuk oraz autobus PAZ w filmie „Pamfir”, foto: Gutek Film
Oleksandr Yatsentyuk i Petro Chychuk oraz autobus PAZ w filmie „Pamfir”, foto: Gutek Film
Oleksandr Yatsentyuk i Solomiya Kyrylova w filmie „Pamfir”, foto: Gutek Film
Oleksandr Yatsentyuk i Solomiya Kyrylova w filmie „Pamfir”, foto: Gutek Film


„Pamfir” - emisja we wtorek, 27 lutego 2024 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...