reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Tatuażysta z Auschwitz” - zwiastun z muzyką Hansa Zimmera

dodano: 2024-02-22 20:13 | aktualizacja: 2024-03-22 17:45
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: SkyShowtime

Tatuażysta z Auschwitz SkyShowtime Serwis SkyShowtime zaprezentował plakat i zwiastun serialu „Tatuażysta z Auschwitz” (The Tattooist of Auschwitz). Wszystkie odcinki będzie można oglądać wyłącznie w SkyShowtime już od 7 czerwca br. Scenariusz tego 6-odcinkowego miniserialu został oparty na bestsellerowej powieści Heather Morris, inspirowanej prawdziwą historią Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz.

„Tatuażysta z Auschwitz” / SkyShowtime
Tatuażysta z Auschwitz SkyShowtime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W przejmującym pierwszym zwiastunie będący już w podeszłym wieku Lali (Harvey Keitel) dzieli się wspomnieniami z Auschwitz z Heather Morris (Melanie Lynskey). Wraz z nimi cofamy się do chwili, w której młody Lali (Jonah Hauer-King) poznaje Gitę (Anna Próchniak) i zakochuje się w niej. W zwiastunie słyszymy muzykę skomponowaną do serialu przez dwukrotnie nagrodzonego Oscarem® Hansa Zimmera oraz Karę Talve.

„Tatuażysta z Auschwitz” (The Tattooist of Auschwitz) to historia Laliego (Hauer-King), słowackiego Żyda, który w 1942 roku trafił do Auschwitz, gdzie w czasie Holokaustu zamordowano ponad milion Żydów.

Wkrótce po przybyciu Lali zostaje wyznaczony do roli „tätowierera” – jednego z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na przedramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Próchniak) i rozkwita między nimi miłość, która jest silniejsza niż otaczająca ich przerażająca rzeczywistość. Tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze. Para – bezustannie pilnowana przez nieprzewidywalnego oficera SS, Stefana Baretzkiego (Jonas Nay) – jest zdeterminowana, żeby chronić siebie nawzajem i wspólnie przetrwać.
 
Lali (Harvey Keitel) i Heather Morris (Melanie Lynskey) w serialu „Tatuażysta z Auschwitz”

Po 60 latach Lali (Keitel), teraz już w dziewiątej dekadzie życia, poznaje ambitną pisarkę, Heather Morris (Lynskey). Niedawno owdowiały mężczyzna znajduje w sobie odwagę, aby opowiedzieć światu swoją historię. Lali dzieli się z Heather wspomnieniami, stawia czoła mrocznym duchom czasów młodości i wraca do chwil, w których udało mu się znaleźć miłość w tym najstraszniejszym z miejsc.
 

Za reżyserię wszystkich odcinków serialu „Tatuażysta z Auschwitz” odpowiada Tali Shalom-Ezer. Producentką wykonawczą serialu jest Claire Mundell reprezentująca swoją wytwórnię Synchronicity Films, która działała we współpracy ze Sky Studios oraz All3Media International. Serial jest koprodukcją Sky i Peacock. Na liście producentów wykonawczych znalazła się także Jacquelin Perske, będąca jednocześnie główną scenarzystką serialu. Scenarzystami poszczególnych odcinków są Evan Placey (pełniący też funkcję współproducenta) i Gabbie Asher. Producentką wykonawczą z ramienia Sky Studios jest Serena Thompson.

Serwis SkyShowtime jest dostępny poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV i Samsung oraz bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com. Miesięczna subskrypcja SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...