reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanały AXN dla wszystkich subskrybentów Televio w promocji

dodano: 2024-03-27 10:17
autor: Jan Borejko | źródło: Televio

Televio AXN W kwietniu subskrybenci pakietów Basic i Family telewizji internetowej Televio uzyskają dostęp na okres całego miesiąca do kilku dodatkowych kanałów telewizyjnych z pakietu Premium. To otwarte okno dotyczy stacji AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin. Co oferują kanały AXN?

Televio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Otwarte okno w Televio

Do pakietu Basic dodane zostaną kanały AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin, a do pakietu Family - AXN Black, AXN White i AXN Spin, jako że stacja AXN jest już dostępna w ofercie Family. Te dodatkowe kanały filmowe będą dostępne w pakietach Basic i Family od 1 do 30 kwietnia 2024 roku.

Wymienione kanały TV będzie można oglądać korzystając także z takich funkcji, jak cofanie do 7 dni i nagrywanie do 120 godzin bezpośrednio w aplikacji.

Co oferują kanały AXN?

W ofercie kanałów AXN można znaleźć trzymające w napięciu filmy i seriale. Są to m.in. produkcje z gatunku science fiction, w tym „Star Trek”, „1000 lat po Ziemi” czy „Super 8”. Nie brakuje też produkcji skierowanych do miłośników szybkiej akcji, w tym „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Jumanji: Przygoda w dżungli” lub „Baby Driver”.

W ofercie seriali znajduje się wiele popularnych produkcji amerykańskich, w tym „Walker: Strażnik Teksasu”, „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” lub „The Good Doctor”. Pod koniec marca na kanale AXN odbyła się premiera serialu „Rekrut FBI”. To spin-off „Rekruta”, który również jest dostępny na antenie stacji telewizyjnej AXN.

Na kanałach regularnie uwzględniane są też inne gatunki, w tym komedie, a także filmy animowane dla dzieci, np. „Piotruś Królik”, „Oficer Blart w Las Vegas”, „Potwory kontra Obcy” i inne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...