reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Platforma Telly dodaje 4 nowe kanały

dodano: 2024-03-28 12:28
autor: RO | źródło: Telly/parabola.cz

Telly platforma Digi tv czechy logo 360px.jpg Czeski operator telewizyjny Telly (dawny Digi TV w Czechach) poszerza ofertę o 4 nowe kanały. Łączna liczba stacji w podstawowym pakiecie Malý wzrosła do 71, a w pakiecie Velký do 127. Dodatkowo kanał AMC będzie dostępny dla wszystkich klientów Telly przez cały kwiecień.

Telly.cz
Telly Discovery czeska platforma oferta kanaly 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługę internetową Telly wzbogaciły Nova Lady, Markíza International, Warner TV i Sporty TV (wszystkie w rozdzielczości HD). Kanał Nova Lady startuje również w platformie satelitarnej Telly w standardowej rozdzielczości SD (satelity Thor/Intelsat 10-02 na pozycji 0,8°W/1°W). Nowo dodane stacje można znaleźć w pakietach Malý, Střední i Velký. Kanał Sporty TV będzie dodatkowo w oddzielnym pakiecie sportowym.

Jednocześnie filmowy AMC z premierą serialu „The Walking Dead: Daryl Dixon” ma być zaoferowany jako wiosenny prezent dla wszystkich klientów Telly przez cały kwiecień. Emisja serialu rozpocznie się od 8 kwietnia w każdy poniedziałek o 22:00.

Warner TV w czeskiej wersji, należący do praskiej spółki HBO Europe, s.r.o., wykorzysta bogate dziedzictwo treści Warner Bros. Będą to seriale, filmy i dokumenty.

Sporty TV to projekt spółki inwestycyjnej Perinvest. Ramówkę stacji wypełniają wydarzenia sportowe, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Głównymi transmisjami sportowymi są siatkówka, koszykówka, unihokej, piłka ręczna czy hokej (2. liga czeska lub ekstraliga juniorów).

Nova Lady to kanał czeskiej grupy Nova, który emituje krajowe i zagraniczne seriale i filmy romantyczne dla kobiet.

Markíza International to kanał słowackiej firmy Markíza Slovakia, spol. s.r.o., skoncentrowany na seriale, programy podróżnicze i rozrywkowe.
     
Częścią zmian programowych jest usunięcie kanałów AXN, AXN Black i AXN White z platformy satelitarnej Telly w związku z wygaśnięciem umowy dystrybucyjnej. Kanały te pozostają w ofercie telewizji internetowej Telly.

Źródło: parabola.cz  telly.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...