reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ostateczny koniec BBC Entertainment

dodano: 2024-03-30 08:30
autor: RO | źródło: BBC/broadcastmediaafrica.com

BBC Studios Wszystkie platformy dystrybucyjne na całym świecie wycofują BBC Entertainment. Operator platform satelitarnych Canal Digitaal w Holandii i TV Vlaanderen w Belgii już 29 marca br. zastąpił ten kanał statyczną planszą informacyjną. Usługi DTH są świadczone na satelicie Astra 3B (23,5°E).

BBC Entertainment
BBC Entertainment


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Międzynarodowy kanał telewizyjny BBC Entertainment, który nadaje komedie, dramaty, rozrywkę i programy dziecięce BBC, zamyka działalność na wszystkich rynkach do 31 marca 2024 roku. M7 Group usuwa stację 2 dni przed ostatecznym zamknięciem, być może z powodu Świąt Wielkanocnych.

Spółka zależna BBC Studios przedstawiła swoją strategię na przyszłość, w tym kontynuację kanałów gatunkowych (BBC First, BBC Earth, BBC Brit, BBC CBeebies, BBC Lifestyle), rozszerzanie usługi BBC Player i wprowadzenie pakietu kanałów FAST.

BBC Entertainment zostało uruchomione w październiku 2006 roku, aby zastąpić BBC Prime na rynkach azjatyckich, takich jak Singapur, Hongkong, Tajlandia i Korea Południowa. Następnie zasięg marki rozszerzano do 2009 roku, zastępując BBC Prime w pozostałej części Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

W 2017 roku BBC Worldwide ogłosiło zaprzestanie transmisji BBC Entertainment wraz z BBC Earth i CBeebies w krajach latynoamerykańskich. Od czasu premiery BBC First w wybranych regionach Azji w 2016 r., BBC Entertainment zaprzestawał dystrybucji na kolejnych obszarach w różnych terminach.

Parametry techniczne BBC Entertainment w Canal Digitaal i TV Vlaanderen:
Astra 3B (23,5°E)
tp. 202 (11,739 GHz, pol. V, SR: 29900, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)
Kodowanie: Viaccess/Nagra MA


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...